Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Powitanie lata nad Morzem Czarnym: Odessa, tydzień w 4* hotelu za 440 zł

Wyloty z Krakowa. Cena 440 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Kraków - Odessa - Kraków za 63 zł dla 2 osób rezerwujecie tutaj.

Noclegi w 4* Boutique Apart - Hotel iArcadia z bezpłatnym odwołaniem za 816 zł/2 os./7 nocy rezerwujecie tutaj.

Zaplanujcie już teraz urlop, skorzystajcie z powyższej propozycji wypoczynku nad ciepłym i słonecznym morzem. Podróż możecie wydłużyć, możecie zmienić liczbę osób podróżujących, ale liczcie się ze zmianą ceny. Pozostałe terminy: wiosenny 9-16.06 i letni 23-30.06.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Odessa, Ukraina z Krakowa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę