push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #gruzja

Tanie wakacyjne loty do Gruzji za 182 zł

Wylot z Berlina linią Wizz Air. Skorzystajcie z okazji i lećcie do malowniczego kraju, będzie co zwiedzać. Czy wybierzecie trekking w górach, czy wypoczynek nad Morzem Czarnym, na pewno wrócicie zadowoleni.

Tygodniowy urlop nad Morzem Czarnym w Gruzji (Batumi) w 5* hotelu za 644 zł

Wyloty do Gruzji z Wrocławia. Cena 644 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lećcie do malowniczej Gruzji. Bilety od 92 zł (bardzo dużo terminów)

Wyloty do Kutaisi z Gdańska od listopada do marca 2021 roku. Wybierzcie jeden z terminów i udajcie się w podróż do tego pięknego kraju. Wielbiciele gór będą zachwyceni, możecie też udać się do nadmorskiego Batumi.

Tygodniowy urlop nad Morzem Czarnym w Gruzji (Batumi) za 325 zł!

Wyloty do Gruzji z Poznania. Cena 325 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Gruzja (Batumi): Pobyt w wypasionym apartamencie z widokiem na morze od 449 zł!

Wyloty do Gruzji z 6 polskich miast. Cena od 449 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż do Gruzji za “grosze”: 5-dniowy pobyt w hotelu ze śniadaniami od 352 zł

Wylot do Kutaisi z Warszawy i Gdańska. Cena 352 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Chaczapuri i piękne krajobrazy za “grosze”: 3-dniowa podróż do Gruzji od 129 zł!

Wyloty do Kutaisi z Katowic. Cena od 129 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Gruzji z Warszawy za 108 zł

Wylot do Kutaisi linią Wizz Air. Rzadko trafiają się tak dobre ceny za loty do Gruzji z naszej stolicy. Skorzystajcie i lećcie na krótko odsapnąć od codzienności.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)