push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #gruzja

Urlop za “grosze”: 4-dniowa podróż do Gruzji od 144 zł! Noclegi ze śniadaniami

Wyloty do Kutaisi z Katowic. Cena 144 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kilkudniowa podróż do Gruzji za jedyne 145 zł (noclegi ze śniadaniami)

Wyloty do Kutaisi z Katowic. Cena 145 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop za “grosze”: 8-dniowa podróż do Gruzji za 181 zł!

Wyloty do Kutaisi z Gdańska. Cena 181 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Gruzji za jedyne 78 zł

Wyloty do Kutaisi z Gdańska. Okazja na okazyjne tanie loty do malowniczej Gruzji. Dostępnych jest kilka terminów w listopadzie i grudniu.

Leć do malowniczej Gruzji. Bilety od 78 zł!

Wyloty do Kutaisi z Gdańska linią Wizz Air. Okazja na bardzo tanie loty do Gruzji. Dostępnych jest kilka jesiennych terminów w listopadzie i grudniu.

Leć do Gruzji. Bilety za jedyne 78 zł!

Wyloty do Kutaisi z Katowic linią Wizz Air. Okazja na bardzo tanie loty do malowniczej Gruzji. Dostępnych jest kilka jesiennych terminów.

Tanio! Kilkudniowy wypoczynek w Gruzji za 146 zł!

Wyloty do Kutaisi z Wrocławia linią Wizz Air. Cena 146 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)