push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #teneryfa

4-dniowa podróż na Teneryfę za 470 zł. Loty + noclegi ze śniadaniami!

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Cena 470 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie w obniżonej cenie. Wakacyjny urlop z all inclusive na Teneryfie od 1669 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy na 7/10 dni. Na terenie hotelu skorzystacie m.in. z dwóch basenów oraz strefy spa z masażami i sauną. Na aktywnych czekają squash i siłownia.

Lato na Teneryfie. Wypocznijcie w hotelu z all inclusive przy oceanie za 1659 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy (Modlin). Na terenie obiektu bezpłatnie skorzystacie z basenu z tarasem, tenisa stołowego, animacji i innych atrakcji.

Lato na Wyspach Kanaryjskich. Wypocznijcie z all inclusive na Teneryfie za 1817 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy (Modlin). Cena 1817 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjny tydzień na Teneryfie za 763 zł!

Wylot do Hiszpanii z Katowic. Cena 763 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja! Lećcie na Wyspy Kanaryjskie od 152 zł!

Wylot na Teneryfę z Warszawy linią Wizz Air. Nowa obniżona kwota za loty na hiszpańską wyspę. W tytułowej cenie jest tylko jeden bilet, pozostałe są droższe o 10 zł.

4-dniowy urlop na Teneryfie za jedyne 539 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy (Modlin). Cena 539 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wczasy na Teneryfie, 4* hotel z all inclusive od 1628 zł (wakacje)

Wyloty z Warszawy, Poznania i Katowic za 7 dni. Catalonia Punta del Rey to miejsce idealne dla poszukujących odpoczynku i spokoju. Zaledwie 150 m od obiektu znajduję się piaszczysto-żwirowo plaża.

1 2 3 4 5 6 34

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)