push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #teneryfa

Urlop w 4* hotelu z all inclusive na Teneryfie od 1899 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Blue Sea Costa Jardin & Spa położony jest w znanej miejscowości wypoczynkowej, Puerto de la Cruz. Na terenie obiektu skorzystasz z basenu, jacuzzi, minigolfa, tenisa stołowego, strzelania z łuku.

Wyspy Kanaryjskie last minute: Teneryfa, 4* hotel z all inclusive za 1999 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Blue Sea Puerto Resort położony jest blisko centrum Puerto de la Cruz. Oferuje 2 baseny, ogólnodostępne boisko, tenis stołowy, siłownię, plac zabaw dla dzieci i animacje.

Teneryfa w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive za 1899 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Blue Sea Lagos De Cesar położony jest blisko centrum Puerto Santiago, ok. 3 km od słynnych klifów Los Gigantes. Oferuje basen, siłownię, bilard, tenis stołowy, animacje dla dorosłych z muzyką na żywo.

Teneryfa last minute w świetnej cenie: 4* hotel z all inclusive za 1629 zł!

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Blue Sea Costa Jardin & Spa położony jest ok. 2 km od centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Puerto de la Cruz. Obiekt oferuje basen, jacuzzi, tenis stołowy, minigolf, strzelanie z łuku, wieczory tematyczne i animacje.

Wyspy Kanaryjskie w promocyjnej cenie: Teneryfa, 4* hotel z all inclusive od 1599 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Blue Sea Puerto Resort położony jest blisko centrum Puerto de la Cruz, w pięknym tropikalnym ogrodzie. Oferuje 2 baseny, boisko do gier zespołowych, siłownię, tenis stołowy i animacje.

Teneryfa z all inclusive: 4* hotel położony w malowniczym otoczeniu od 2199 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Hotel Blue Sea Costa Jardin & Spa zlokalizowany jest w popularnej miejscowości wypoczynkowej, Puerto de la Cruz. Oferuje basen, jacuzzi, tenis stołowy, strzelanie z łuku, animacje i wieczory tematyczne.

Teneryfa last minute: Wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 2299 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Blue Sea Puerto Resort położony jest w znanej turystycznej miejscowości Puerto de la Cruz. Oferuje 2 baseny, boisko do gier zespołowych, siłownię i wieczorne animacje.

1 2 3 4 5 6 70

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)