push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #teneryfa

Wakacje na Teneryfie: 10-dniowy urlop w hotelu z wyżywieniem za 1561 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Cena 1561 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Teneryfa last minute: 4* hotel z all inclusive za 1729 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Blue Sea Lagos de Cesar położony jest w słynnym kurorcie Puerto de Santiago, w którym znajdziecie wiele restauracji, barów i sklepów. Obiekt oferuje basen, siłownię, bilard, tenis stołowy i animacje dla dorosłych.

Wyspy Kanaryjskie: all inclusive na Teneryfie od 1936 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Labranda Bahia Fanabe jest położony 5 minut spacerem od plaży. Na miejscu goście mają do dyspozycji tarasy słoneczne oraz odkryte baseny.

Teneryfa last minute: 4* hotel z all inclusive za 2099 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Blue Sea Puerto Resort położony jest w pięknej scenerii tropikalnych ogrodów. Na terenie obiektu skorzystacie z 2 basenów, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, siłowni, tenisa stołowego i animacji dla dzieci oraz dorosłych.

Tygodniowy urlop na Teneryfie w hotelu z wyżywieniem za 882 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Cena 882 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Teneryfie w 4* hotelu z all inclusive za 1693 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy (Modlin). Cena 1693 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 63

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)