push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #teneryfa

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich: 4* hotel z wyżywieniem za 2329 zł

Wylot na Teneryfę z Warszawy. Smy Puerto de la Cruz zlokalizowany jest 400 metrów od plaży i 5 minut spacerem od centrum miasta. Hotel oferuje przestronne pokoje z balkonem oraz 2 odkryte baseny otoczone ogrodami.

Wakacje na Teneryfie: 4* hotel z wyżywieniem za 2271 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Wrocławia. Blue Sea Puerto Resort położony jest w północnej części wyspy, w turystycznej miejscowości Puerto de la Cruz. Do waszej dyspozycji będą dwa baseny oraz taras słoneczny z leżakami i parasolami.

Wakacje na Teneryfie: 4* hotel z all inclusive za 2399 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Blue Sea Lagos de Cesar położony jest na zachodzie wyspy, w słynnym kurorcie Puerto de Santiago. Do dyspozycji gości jest duży basen z tarasem do opalania.

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich: Teneryfa, 5* hotel ze śniadaniami za 1586 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Cena 1586 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Jesień na Wyspach Kanaryjskich: Teneryfa, 3* hotel nad oceanem za 893 zł

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Cena 893 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wczasy na Teneryfie: 4* Be Live Experience Orotava z wyżywieniem za 1438 zł. Bez testu

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Komfortowy hotel znajduje się w znanej miejscowości Puerto de la Cruz, w północnej części Teneryfy.

1 2 3 4 5 6 49

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)