push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #teneryfa

Wypoczynek w Hiszpanii: 3-dniowy urlop na Teneryfie za 382 zł

Wyloty z Warszawy (Modlin). Cena 382 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wizz Air: 30% zniżki na wybrane loty. Wiele okazji, np. Lizbona za 129 zł, ZEA za 143 zł, Teneryfa za 185 zł!

Oferta kończy się dzisiaj o północy. Skorzystajcie i wybierzcie dla siebie tańsze bilety, do wyboru wybrane lotniska z siatki węgierskiego przewoźnika. Na zrzutach ekranowych przedstawiamy trzy wybrane ciekawe oferty, ale okazji jest więcej.

W cieniu wulkanu: Teneryfa, 4* hotel z all inclusive za 1299 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Na terenie Catalonia Punta del Rey skorzystacie z dwóch basenów, strefy spa z sauną, siłowni i gry w squasha.

Taniej nigdy nie było! Loty na Teneryfę z Polski od 132 zł!

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Świetna okazja na podróż dzięki węgierskiemu przewoźnikowi. Dostępne są pojedyncze bilety, pozostałe są droższe o jedyne 10 zł.

Wypoczynek w Hiszpanii: 7-dniowy pobyt na Teneryfie za 527 zł!

Wylot z Warszawy (Modlin). Cena 527 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Teneryfa: 4* hotel ze śniadaniami lub HB i pokojem z widokiem na ocean od 979 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Będziecie mieć do dyspozycji basen zewnętrzny z tarasem, centrum spa oraz plażę, która jest oddalona od obiektu o 400 metrów.

Promocja: Teneryfa, 4* hotel z all inclusive od 1489 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Catalonia Punta del Rey oferuje dwa baseny, strefę spa, siłownię i squash'a. Plaża oddalona jest od obiektu o 400 metrów.

Okazja: Tygodniowy wypoczynek na Teneryfie za 523 zł!

Wylot do Hiszpanii z Warszawy (Modlin). Cena 523 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 38

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)