push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Lublina! Obserwuj #lublin

Wakacyjne loty nad Morze Czarne (Burgas) z trzech miast od 98 zł

Wyloty do Bułgarii z Lublina, Gdańska i Poznania na pokładzie samolotów Wizz Air. Okolice Burgas to przede wszystkim Słoneczny Brzeg - jeden z najpopularniejszych kurortów na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego.

Tanie loty do Chorwacji z 3 polskich miast za 98 zł

Wyloty do Splitu z Poznania, Gdańska i Lublina w czerwcu. Przyjaźni mieszkańcy, smaczna kuchnia, niezwykła historia i lazurowy kolor wody - zaplanujcie urlop w Chorwacji.

Powitanie lata w Bułgarii: 4* hotel ze śniadaniami na tydzień za 369 zł!

Wylot do Burgas z Lublina. Cena 369 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Ryanaira: Mnóstwo tras od 19 zł w jedną stronę! Oferta z 11 polskich miast i Berlina

Wyloty do Jordanii, Anglii, Belgii, Austrii, Włoch, Irlandii, Francji, Niemiec, Holandii, Danii, Szkocji, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Izraela, Ukrainy z 11 polskich miast (Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia, Krakowa, Warszawy-Modlin, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi, Lublina, Szczecina) oraz Berlina.

Wakacje w Macedonii Północnej: Bilety PLL LOT + pokój z widokiem na jezioro od 979 zł

Wyloty na Bałkany z 11 miast. Cena od 979 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Szalona Środa z PLL LOT: Tanie loty na rajskie Malediwy z 11 polskich miast od 1987 zł

Wyloty do Azji z PLL LOT i SriLankan Airlines. Dziś rozpoczęła się promocja naszego narodowego przewoźnika (potrwa do niedzieli do północy), proponuje on loty na archipelag wysp rozsianych po Oceanie Indyjskim.

Majówka: Bilety PLL LOT + luksusowy 5* Hilton Imperial Dubrovnik ze śniadaniami od 1716 zł

Wyloty do Dalmacji z 11 miast. Cena od 1716 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)