push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #gdansk

Pożegnanie wakacji w Grecji. Urlop z all inclusive na Rodos od 1526 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Wybierzcie słoneczną wyspę na kierunek tegorocznego urlopu. Zakwaterowanie w hotelu położonym ok. 1 km od centrum miejscowości Kolymbia.

Egzotyka: 10-dniowy urlop z all inclusive na Kubie od 3331 zł

Wyloty do Varadero z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska i Krakowa. Cena od 3331 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z AI. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjna przygoda w Grecji. Kreta, 4* hotel z all inclusive od 1428 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Przytulny obiekt, może stanowić dobrą bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Na aktywnych czekają kort tenisowy i basen.

Turcja w wakacje: Znakomicie oceniany Aquamarin Side Resort z all inclusive od 1488 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia na 7/11/14/18 dni. Do dyspozycji w obiekcie oddano strefę spa z saunami oraz dwie restauracje i cztery bary.

Wakacje w Grecji: Rodos, 3* hotel z all inclusive od 1581 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Zakwaterowanie w kameralnym obiekcie położonym w spokojnej okolicy na południe od Faliraki. Piaszczysta plaża oddalona jest o ok. 180 metrów.

Wakacje na Majorce w pięknie położonym hotelu z all inclusive od 1687 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy ładnej zatoce, na jego terenie skorzystacie m.in. z basenu, tenisa stołowego i łucznictwa.

Tajlandia: 14-dniowy wypoczynek od 1944 zł (wyloty z 4 miast)!

Cena od 1944 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, transfery i zakwaterowanie. Suma nie zawiera ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 106

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)