push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kutaisi

Wycieczka do Gruzji za 274 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Kutaisi z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 274 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wycieczka do Gruzji za 239 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Kutaisi z Krakowa na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 239 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Czerwiec nad Morzem Czarnym w Batumi za 717 zł. W cenie loty, transfery i hotel ze śniadaniami

Wyloty do Gruzji z Krakowa. Cena 717 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami i transfery. Suma nie zawiera ubezpieczenia.

Zjednoczone Emiraty Arabskie i Gruzja w jednej podróży od 392 zł (loty)

Podróż linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z propozycji i odwiedźcie dwa kierunki podczas jednej wycieczki. Zobaczycie górzystą, malowniczą Gruzję i skąpany w słońcu Półwysep Arabski. Dostępne terminy od kwietnia do lipca tego roku.

Promocja w Wizz Air: 20% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z propozycji i zaplanujcie wycieczkę w atrakcyjnej cenie. Dostępne są wybrane kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika na loty do 8 kwietnia.

Tanie loty do Gruzji z 2 miast za 71 zł

Wyloty do Kutaisi z Gdańska i Krakowa linią lotniczą Wizz Air. Mamy dla was propozycję podróży na Kaukaz, do malowniczego kraju z wieloma atrakcjami. Czas możecie spędzić w wysokich górach lub nad wybrzeżem Morza Czarnego.

1 2 3 4 5 6 12

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)