push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kutaisi

Promocja: Bardzo tanie wakacyjne loty do Gruzji od 120 zł!

Wyloty do Kutaisi z Poznania. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do malowniczej Gruzji w świetnej cenie, dodatkowo obniżonej przez promocję przewoźnika.

Bardzo tanie wakacyjne loty do Gruzji od 142 zł!

Wyloty z Warszawy linią Wizz Air. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do malowniczej Gruzji wydając za bilety lotnicze przysłowiowe "grosze".

Tygodniowa podróż do Gruzji na Sylwestra za 542 zł. Loty i noclegi ze śniadaniami

Wylot do Kutaisi z Gdańska. Cena 542 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester: 9 dni nad Morzem Czarnym w Gruzji (Batumi) w 5* hotelu za 1070 zł

Wylot do Gruzji z Krakowa. Cena 1070 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie wakacyjne loty do Gruzji od 114 zł

Wyloty z Berlina. Skorzystajcie z okazji i lećcie do malowniczego kraju, będzie co zwiedzać. Polecamy pobyt nad Morzem Czarnym, np. w Batumi lub trekking w wysokich górach.

Tanie wakacyjne loty do Gruzji za 192 zł

Wylot z Warszawy linią Wizz Air. Skorzystajcie z okazji i lećcie do malowniczego kraju, będzie co zwiedzać i nie będzie czasu na nudy. Wybierzcie na przykład trekking w górach i wypoczynek nad Morzem Czarnym.

Tanie wakacyjne loty do Gruzji za 182 zł

Wylot z Berlina linią Wizz Air. Skorzystajcie z okazji i lećcie do malowniczego kraju, będzie co zwiedzać. Czy wybierzecie trekking w górach, czy wypoczynek nad Morzem Czarnym, na pewno wrócicie zadowoleni.

Lećcie do malowniczej Gruzji. Bilety od 92 zł (bardzo dużo terminów)

Wyloty do Kutaisi z Gdańska od listopada do marca 2021 roku. Wybierzcie jeden z terminów i udajcie się w podróż do tego pięknego kraju. Wielbiciele gór będą zachwyceni, możecie też udać się do nadmorskiego Batumi.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)