push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #czarnogora

Sylwester w Czarnogórze za 350 zł. W cenie loty i noclegi!

Wylot do Podgoricy z Krakowa. Cena 350 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Czarnogóra: Znakomicie oceniany 4* Iberostar Bellevue z all inclusive od 1939 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic, Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje 2 baseny zewnętrzne, 1 basen wewnętrzny, kort tenisowy, tenis stołowy, wieczorne animacje i muzykę na żywo.

Urlop na Bałkanach last minute: Czarnogóra, 4* hotel z all inclusive za 2128 zł

Wylot do Podgoricy z Katowic. Obiekt Otrant położony jest dogodnie, tuż przy piaszczystej plaży, w spokojnym otoczeniu. Pożegnajcie lato korzystając ze słonecznej pogody.

Weekend na Bałkanach za 289 zł. W cenie loty (piątek-niedziela) do Czarnogóry i noclegi

Wyloty do Podgoricy z Krakowa. Cena 289 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Czarnogóra: Znakomity 4* Iberostar Bellevue z all inclusive od 1999 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje basen, salę fitness/siłownię, animacje dla dorosłych i tenis.

Wycieczka do Czarnogóry za 210 zł. W cenie loty + 2 noclegi

Wylot do Podgoricy z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 210 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Bałkanach: Czarnogóra, 3* hotel z HB plus od 1639 zł

Wyloty do Podgoricy z Poznania, Katowic i Warszawy. Obiekt Montenegro położony jest ok. 150 m od długiej, piaszczysto-żwirkowej plaży. Skorzystajcie z oferty i cieszcie się końcówką wakacji na malowniczych Bałkanach.

Ostatni dzwonek: Wakacje w Czarnogórze w hotelu z HB plus za 1663 zł

Wylot do Podgoricy z Poznania. Obiekt Montenegro położony jest ok. 150 m od długiej na ponad 1 km plaży. Skorzystajcie i cieszcie się końcówką wakacji na malowniczych Bałkanach.

1 2 3 4 5 6 35

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)