push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #czarnogora

Wiosna w Czarnogórze: Znakomity 4* Iberostar Herceg Novi z all inclusive od 1787 zł

Wyloty na Bałkany z Krakowa. Cena 1787 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Czarnogórze: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży za 1555 zł

Wyloty na Bałkany z Krakowa. Cena 1555 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Długi urlop w Czarnogórze: Loty + 14 noclegów za 538 zł!

Wylot do Podgoricy z Krakowa. Cena 538 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Tygodniowy pobyt w malowniczej Czarnogórze za 314 zł!

Wylot do Podgoricy z Krakowa. Cena 314 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty do Czarnogóry (piątek-niedziela) za 89 zł. Bilety + noclegi za 164 zł!

Wyloty do Podgoricy z Krakowa. Cena 164 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka na Bałkanach: Czarnogóra, 4* hotel z all inclusive od 2338 zł

Wyloty do Podgoricy z Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Vile Oliva położony jest ok. 80 m od piaszczysto-żwirowo-kamienistej plaży. Na miejscu skorzystasz z 2 basenów zewnętrznych, 1 basenu krytego, tenisa stołowego, sauny, siłowni i wieczorów folklorystycznych.

1 2 3 4 5 6 37

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)