push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #neapol

City break w Neapolu za 452 zł. W cenie loty + 4 noclegi ze śniadaniami

Wylot do Włoch z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 452 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Oferta last minute do Włoch: Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus za 1715 zł

Wylot do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, blisko piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe pokoje i wysoki standard usług.

Wycieczka do Neapolu za 375 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot na Włoch z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 375 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Oferta last minute do Włoch: Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus od 2155 zł

Wyloty do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, blisko piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe pokoje i smaczną kuchnię.

Włochy last minute: Kampania, 4* hotel z pełnym wyżywieniem plus za 1650 zł

Wylot do Neapolu z Warszawy. Sabbiadoro położony jest tuż przy piaszczystej plaży. Oferuje komfortowe zakwaterowanie i bezpłatny serwis plażowy od 3 rzędu.

Zobaczcie Wezuwiusza, skosztujcie smacznej pizzy. Przedłużony weekend w Kampanii za 475 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 475 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Wizz Air: 20% zniżki na wybrane loty do 31 października

Skorzystajcie z dzisiejszej oferty i zaplanujcie letnią lub jesienną wycieczkę na słoneczne południe Europy (i nie tylko). Dostępne są loty we wrześniu i październiku.

Tanie loty do Włoch w promocji: Bilety na maj i czerwiec do 6 miast od 94 zł

Wyloty do Alghero, Bari, Bolonii, Neapolu, Katanii i Bergamo z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Wizz Air udostępnił 250 tysięcy biletów na loty do słonecznej Italii z terminami do końca czerwca. Promocja ważna tylko dziś.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)