push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #neapol

Tanie loty do Włoch w promocji: Bilety na maj i czerwiec do 6 miast od 94 zł

Wyloty do Alghero, Bari, Bolonii, Neapolu, Katanii i Bergamo z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Wizz Air udostępnił 250 tysięcy biletów na loty do słonecznej Italii z terminami do końca czerwca. Promocja ważna tylko dziś.

Przedłużony weekend w Neapolu za 438 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Włoch z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 438 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Włoch (Neapol) za 40 zł!

Wyloty do Kampanii z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie podróż do słonecznej Italii. To tam serwują przepyszne pizze, być może najlepsze na świecie.

Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty do Włoch za 44 zł

Wyloty do Rzymu, Bolonii, Bergamo, Neapolu i Bari z Warszawy, Krakowa i Katowic. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty do końca marca tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania członkostwa Wizz Discount Club).

Przedłużony weekend we Włoszech za 237 zł. Loty do Neapolu i 3 noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

Wyloty do Włoch z Krakowa i Wrocławia. Cena 237 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Na zwiedzanie i pyszną pizzę: Kilkudniowy city break w Neapolu za 355 zł

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 355 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

HIT! Promocja Wizz Air: Tanie loty do Włoch za 18 zł!

Wyloty do Rzymu, Neapolu, Bergamo, Katanii i Bari z Warszawy, Katowic i Krakowa. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty do 28 lutego 2022 roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania WDC) będzie aktualna dziś do północy.

Tanie loty do Neapolu za 32 zł. Bilety + 3 noclegi za 281 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia. Cena 281 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)