push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #podgorica

Sylwester w Czarnogórze za 350 zł. W cenie loty i noclegi!

Wylot do Podgoricy z Krakowa. Cena 350 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wycieczka do Czarnogóry za 210 zł. W cenie loty + 2 noclegi

Wylot do Podgoricy z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 210 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Wizz Air: 20% zniżki na wybrane loty do 31 października

Skorzystajcie z dzisiejszej oferty i zaplanujcie letnią lub jesienną wycieczkę na słoneczne południe Europy (i nie tylko). Dostępne są loty we wrześniu i październiku.

Tygodniowy wypoczynek w malowniczej Czarnogórze za 339 zł!

Wyloty na Bałkany z Katowic. Cena 339 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Czarnogóra all inclusive: znakomity, malowniczo położony 4* hotel od 2379 zł

Wylot do Podgoricy z Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Wrocławia i Warszawy. Hotel Iberostar Herceg Novi usytuowany jest przy plaży i oferuje gościom odkryty basen, restaurację i 4 bary.

Wakacje w Czarnogórze: wczasy z wyżywieniem w hotelu przy plaży od 2482 zł

Wylot do Podgoricy z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel Mala Plaza położony jest przy piaszczystej plaży i oferuje taras słoneczny z widokiem na morze oraz na stare miasto.

Wczasy w Czarnogórze: 7 dni z wyżywieniem w 4* hotelu przy plaży od 1959 zł

Wylot do Podgoricy z Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Wrocławia i Warszawy. Hotel Rivijera jest położony 5 minut spacerem od plaży, pośród sosen i lip, w niewielkiej miejscowości Petrovac.

Wycieczka do Czarnogóry za 245 zł! W cenie loty + 2 noclegi z widokiem na morze

Wylot do Podgoricy z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 245 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie przy plaży. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 12

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)