push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Katowic! Obserwuj #katowice

Turcja last minute: 4* hotel z all inclusive od 1334 zł

Wyloty do Antalyi z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic i Warszawy. Sette Serenity znajduje się ok. 3 km od centrum Alanyi, ok. 160 m od plaży.

Riwiera Turecka last minute: 4* hotel z all inclusive od 1299 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic, Krakowa i Warszawy. Obiekt Febeach położony jest ok. 5 km od historycznego centrum Side, ok. 200 m od plaży. Oferuje siłownię, hammam, tenis, animacje, przedstawienia i muzykę na żywo.

Długi urlop w Turcji: 14 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1787 zł. Dużo terminów

Wyloty do Antalyi z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Poznania i Gdańska. Sette Serenity położony jest ok. 160 m od plaży, ok. 3 km od centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Alanyi.

First minute: Święta na Maderze, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2934 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Cena 2934 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ultra all inclusive w Turcji: tydzień w 5* hotelu niedaleko plaży od 1629 zł

Wyloty do Turcji z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. 5* Lake River Side Spa oferuje lokalizację niedaleko plaży, kilka basenów (w tym kryty basen z podgrzewaną wodą) oraz bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe. W cenę wliczono wyżywienie w formule ultra all inclusive.

Wczasy na Malcie: tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem od 1569 zł

Wyloty na Maltę z Gdańska, Katowic, Krakowa i Poznania. 4* hotel Bella Vista znajduje się w znanym kurorcie wypoczynkowym Bugibba. Będzie to bardzo dobra baza wypadowa do wycieczek po wyspie. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w śniadań i obiadokolacji.

Turcja na bogato: tygodniowe all inclusive w 5* hotelu od 1649 zł

Wyloty do Antalyi z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy oraz Wrocławia. 5* Seher Resort & Spa będzie świetnym wyborem na rodzinne wczasy. W hotelu czeka kilka basenów, bogate zaplecze sportowe, ciekawe animacje oraz wyżywienie w formule all inclusive.

1 2 3 4 5 6 693

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)