push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Katowic! Obserwuj #katowice

Wypoczynek w Batumi w 4* White Sails Residential od 1949 zł

Wyloty do Gruzji z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie wybudowanym w 2020 roku, składającym się z nowoczesnych kilkunastopiętrowych budynków.

Bilety PLL LOT do Kairu + 7 noclegów ze śniadaniami i widokiem na piramidy od 960 zł

Wyloty do Egiptu z 9 polskich miast. Cena od 960 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Szczyt sezonu wakacyjnego w Turcji. Wypoczynek w hotelu z all inclusive od 2038 zł

Wyloty do Bodrum z Katowic, Warszawy i Poznania. Bardzo dobrze oceniany, kameralny Sunpoint Suites położony jest ok. 3 km od centrum miasta i ok. 300 m od plaży.

Madera first minute: Długi, 17-dniowy wypoczynek za 1314 zł

Wylot do Funchal z Katowic. Cena 1314 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lipiec na Wyspach Kanaryjskich: Teneryfa, 4* hotel z all inclusive od 2269 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic. HC Magec położony jest w popularnej miejscowości wypoczynkowej, Puerto de la Cruz. Obiekt oferuje m.in. basen, taras słoneczny i lekkie animacje.

Turcja z all inclusive przy prywatnej plaży za 1861 zł

Wylot do Bodrum z Katowic. Ladonia Del Mare jest kameralnym hotelem z basenem, położonym w miejscowości Gumbet. Na aktywnych czeka kort do tenisa ziemnego, gra w koszykówkę i siłownia.

Z widokiem na wulkan: Teneryfa, 4* hotel z all inclusive od 2099 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Blue Sea Interpalace znajduje się w miejscowości Puerto de la Cruz. Oferuje basen, basen kryty, taras słoneczny, tenis stołowy i animacje w wybrane dni tygodnia.

1 2 3 4 5 6 565

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)