push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #poznan

Turcja: 5* Aska Lara Resort & Spa z all inclusive od 1333 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu znajduje się kilka restauracji, barów oraz centrum odnowy biologicznej. Na aktywnych czekają siłownia, kort tenisowy i zajęcia fitness.

Wakacje: 14 dni na Hawajach od 5115 zł. Loty z 7 miast + noclegi z basenem (lipiec-sierpień)

Wyloty do Honolulu z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Bydgoszczy i Katowic. Cena od 5115 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Turcja na bogato: 5* Concorde de Luxe Resort z all inclusive od 1399 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 5 km od centrum Lary. Na miejscu skorzystacie z wielu udogodnień, m.in. siłowni, minigolfa i tenisa ziemnego.

Długi urlop w Turcji: 14 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1286 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Obiekt znajduje się ok. 4 km od centrum dużej miejscowości wypoczynkowej, Alanyi. Do piaszczysto-żwirowej plaży jest ok. 200 metrów.

Turcja: Świetnie oceniany 5* Spice Hotel & Spa z all inclusive od 1319 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Architektura i wnętrza obiektu inspirowane orientalnym stylem. Hotel posiada wiele atutów, m.in. położenie tuż przy plaży, smaczną kuchnię i bogatą ofertę rekreacyjno-sportową.

PLL LOT: Wakacyjne i nie tylko bezpośrednie loty do Indii od 1590 zł

Wyloty do Azji z Warszawy. Wybierzcie się do kraju, który wywołuje skrajne emocje. Różnorodność krajobrazów, fauny i flory, zapachów przyprawia o zawroty głowy. Terminy od lutego do października 2021 roku.

Turcja: Znakomity 5* Limak Lara Deluxe Hotel & Resort z all inclusive od 1269 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie obiektu znajdują się dwa parki wodne, kilka restauracji a la carte oraz wiele udogodnień sportowo-rekreacyjnych.

1 2 3 4 5 6 173

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)