push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #poznan

Turcja last minute: 4* hotel z all inclusive od 1334 zł

Wyloty do Antalyi z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic i Warszawy. Sette Serenity znajduje się ok. 3 km od centrum Alanyi, ok. 160 m od plaży.

Wiosenny wypoczynek na największej greckiej wyspie: Kreta, hotel z wyżywieniem od 1462 zł

Wyloty do Chanii z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Almyrida Village & Water Park oferuje basen, brodzik dla dzieci, plac zabaw i kort do tenisa ziemnego.

Meksyk last minute dla singla: Tygodniowy wypoczynek za 2807 zł

Wylot do Cancun z Poznania. Cena 2807 zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż nad Morze Czarne za 449 zł. W cenie loty do Bułgarii i 7 noclegów

Wylot do Burgas z Poznania. Cena 449 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Długi urlop w Turcji: 14 dni w 4* hotelu z all inclusive od 1787 zł. Dużo terminów

Wyloty do Antalyi z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Poznania i Gdańska. Sette Serenity położony jest ok. 160 m od plaży, ok. 3 km od centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Alanyi.

Ultra all inclusive w Turcji: tydzień w 5* hotelu niedaleko plaży od 1629 zł

Wyloty do Turcji z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. 5* Lake River Side Spa oferuje lokalizację niedaleko plaży, kilka basenów (w tym kryty basen z podgrzewaną wodą) oraz bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe. W cenę wliczono wyżywienie w formule ultra all inclusive.

Wczasy na Malcie: tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem od 1569 zł

Wyloty na Maltę z Gdańska, Katowic, Krakowa i Poznania. 4* hotel Bella Vista znajduje się w znanym kurorcie wypoczynkowym Bugibba. Będzie to bardzo dobra baza wypadowa do wycieczek po wyspie. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w śniadań i obiadokolacji.

1 2 3 4 5 6 339

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)