push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wenecja

Promocja Ryanaira: Bardzo dużo kierunków od 22 zł w jedną stronę!

Wyloty od grudnia do stycznia z wielu polskich miast i Berlina. Promocja zakończy siędzisiaj o północy. Dostępne kierunki: Ukraina, Grecja, Włochy, Belgia, Malta, Cypr, Szwecja, Anglia, Niemcy, Norwegia, Węgry, Portugalia i Izrael.

Taniej nie będzie: 4 noce w Wenecji w hotelu ze śniadaniami za 243 zł!

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 243 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Last minute: Tanie loty do Wenecji za 68 zł

Wylot do Włoch z Krakowa linią Ryanair. Skorzystajcie z promocji i lećcie odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast na świecie.

Wenecja: 3 dni w sercu miasta w klimatycznym pensjonacie ze śniadaniami od 334 zł

Wyloty do Włoch z Krakowa. Cena 334 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

3-dniowy city break w sercu Wenecji za 269 zł

Wyloty do Włoch z Krakowa. Cena 269 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

3-dniowy city break w Wenecji za 305 zł. Noclegi ze śniadaniami przy Canale Grande

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 305 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: 22-dniowy rejs z Brazylii do Europy + przelot za ocean od 3497 zł

Podróż do Brazylii, Hiszpanii, Francji, Włoch i Grecji. Podczas rejsu zwiedzanie pięknych egzotycznych miejsc, jak i atrakcyjnych europejskich portów.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)