push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wenecja

Weekendowa promocja PLL LOT: Bilety do Włoch, Chorwacji i Grecji z wielu miast od 237 zł

Wyloty do Wenecji, Rijeki, Splitu, Zadaru i na Rodos. Nasz narodowy przewoźnik wystartował z weekendowo-wakacyjną ofertą do popularnych kierunków. Dostępne terminy od 1 sierpnia do 30 września tego roku. Rezerwacje do niedzieli włącznie.

Promocja: Wakacyjne loty do Wenecji (lotnisko Marco Polo) za 60 zł!

Wyloty do Włoch z Katowic linią lotniczą Ryanair. Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast świata w świetnej cenie. Warto skorzystać i cieszyć się wspaniałą architekturą, smacznym jedzeniem i słoneczną pogodą.

PLL LOT: Wakacyjne i nie tylko loty do Wenecji od 229 zł, Rijeki od 238 zł, USA od 1893 zł

Wyloty do Włoch, Chorwacji i USA z 3 polskich miast. Dostępne terminy na europejskich kierunkach od 12 czerwca do 25 września, na Florydę i do Kalifornii od 1 września do 29 października. Oferta będzie aktualna dzisiaj do północy lub do wyczerpania puli biletów.

Tanie loty do Wenecji za 59 zł. Bilety lotnicze + 4 noclegi w centrum za 616 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia. Cena 616 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty do Wenecji za 40 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia linią lotniczą Ryanair. Skorzystajcie z oferty last minute i zaplanujcie wiosenną wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast świata.

Bardzo tanie loty do Wenecji za 41 zł

Wyloty do Włoch z Wrocławia linią lotniczą Ryanair. Łapcie bilety w cenie pizzy, odwiedźcie jedno z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miast świata.

Tanie loty do Wenecji od 39 zł

Wyloty do Włoch z 2 miast linią lotniczą Ryanair. Odwiedźcie jeszcze w tym miesiącu jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Zabłądźcie w gąszczu wąskich, klimatycznych uliczek.

Wielka oferta wakacyjna LOT: Wiele atrakcyjnych kierunków w szczycie sezonu od 220 zł!

Promocja jest ważna do 10.04.2022. Dostępne terminy podróży od 01.05 do 30.09.2022. Dostępne loty do Mediolanu, Wenecji, Madrytu, Barcelony, Zadaru, Splitu, Korfu, Rodos, Burgas, Tirany, Samos, Podgoricy, Dubrownika, Nicei, Sarajewa, Skopje, Zagrzebia, Sofii, Erywania, Baku oraz Tbilisi. Z dalszych kierunków do Miami i Los Angeles.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)