push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sardynia

Podróż do Włoch: Kilkudniowy pobyt na Sardynii za 372 zł

Wyloty z Krakowa. Cena 372 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kierunek Włochy: Krótka podróż na Sardynię (3 noclegi ze śniadaniami) za 316 zł

Wylot z Krakowa. Cena 316 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Sardynię (Cagliari) za 98 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia linią Ryanair. Odwiedźcie tej jesieni uroczą wyspę, która zadowoli wielbicieli plaż, smacznej kuchni i pięknej architektury.

Tydzień na słonecznej Sardynii w 4* hotelu ze śniadaniami od 829 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin) lub Krakowa. Cena od 829 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w słonecznej Italii. Tydzień na Sardynii od 586 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin) lub Krakowa. Cena od 586 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Pożegnanie wakacji na Sardynii. Loty + 7 noclegów za 904 zł

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 904 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)