push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #odessa

Wakacje 2022 nad Morzem Czarnym za 917 zł. Bilety PLL LOT do Odessy + 4* hotel ze śniadaniami

Wyloty na Ukrainę z Rzeszowa. Cena 917 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Ryanaira: Dużo kierunków za 19 zł w jedną stronę!

Wyloty z Krakowa, Warszawy (Modlin), Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Przykładowe kierunki: Polska, Jordania, Dania, Irlandia, Włochy, Ukraina, Finlandia i wiele więcej.

Super: Odessa i Abu Zabi w jednej podróży od 130 zł (loty)!

Wyloty na Ukrainę i dalej do ZEA z 5 polskich miast liniami lotniczymi Ryanair i Wizz Air. Upieczcie dwie pieczenie na jednym ogniu i wybierzcie się w podróż nad Morze Czarne i na Półwysep Arabski. Dostępne terminy np. na grudzień.

Tanie loty do Odessy za 38 zł. Bilety + cztery noclegi w 4* hotelu za 220 zł

Wyloty na Ukrainę z Poznania. Cena 220 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocyjne bilety Ryanaira od 36 zł! Loty krajowe, Finlandia, Ukraina, Łotwa, Czarnogóra i Austria

Wyloty w listopadzie i grudniu z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Katowic, Krakowa, Szczecina i Warszawy (Modlin). Wybierzcie jeden z kierunków i już dziś zacznijcie planować długo wyczekiwany urlop.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)