push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #balkany

Urlop na Bałkanach: Czarnogóra, 4* Iberostar Bellevue z all inclusive za 1699 zł

Wylot do Podgoricy z Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 2 km od centrum Budvy. Oferuje 4 baseny, salę fitness/siłownię, plac zabaw, pokój gier i zabaw oraz inne udogodnienia dla osób w każdym wieku.

Promocyjne ceny Ryanaira: Loty do Francji, Hiszpanii, Włoch i Czarnogóry od 61 zł!

Wyloty z Krakowa od października do listopada tego roku. Wybierzcie jeden z kierunków za cel podróży, już dzisiaj zacznijcie planować jesienną wycieczkę na południe Europy.

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 20% zniżki na wybrane loty (do marca 2022)

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż w niższej cenie, dostępnych jest bardzo dużo kierunków z siatki węgierskiego przewoźnika. Dodatkowo w ofercie przyznano 20% zniżki na wybrane rodzaje bagażu rejestrowanego. Terminy lotów do 26 marca 2022.

Czarnogóra: Znakomity 4* Iberostar Herceg Novi z all inclusive przy plaży za 1074 zł!

Wyloty do Podgoricy z Krakowa. Cena 1074 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Albania last minute: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1399 zł

Wyloty do Tirany z Katowic i Warszawy. VM Resort oferuje basen dla dzieci i dorosłych, centrum spa i dogodne położenie kilka kroków od morza.

Kilkudniowy urlop w Chorwacji: 3* hotel z all inclusive za 693 zł

Wyloty do Zadaru z Warszawy (Modlin). Cena 693 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 30% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie długo wyczekiwaną podróż w niższej cenie, dostępne są wybrane kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika. Terminy lotów do 31 października 2021.

Wypoczynek w Czarnogórze w hotelu z all inclusive za 1555 zł

Wylot do Podgoricy z Warszawy. Slovenska Plaza Resort znajduje się ok. 50 m od plaży i ok. 500 m od centrum Budvy. Na terenie obiektu znajdują się basen, restauracja, bar oraz sklepik z pamiątkami.

1 2 3 4 5 6 47

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)