push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #balkany

Dubrownik: 5* hotel ze śniadaniami i pięknym widokiem na Adriatyk za 1420 zł

Wylot do Chorwacji z Warszawy. Oto oferta last minute obok której trudno przejść obojętnie. Wypoczynek w pięknym miejscu i w znakomicie ocenianym hotelu, to przepis na udany urlop.

Chorwacja: 7 noclegów z light all inclusive za 599 zł (dojazd własny)

Sprawdźcie ofertę noclegów w słonecznej, malowniczej Dalmacji. Propozycja dotyczy urlopu na Riwierze Makarskiej, w odległości ok. 150 metrów od plaży.

Przeloty czarterowe do Dubrownika za 249 zł. Bilety + 4* hotel z HB Plus za 1299 zł

Wylot do Chorwacji z Warszawy. Dwie oferty w atrakcyjnych cenach: możecie wybrać sam lot z dużym bagażem lub lot z bardzo dobrze ocenianym hotelem położonym nad Adriatykiem.

Czarnogóra: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1270 zł

Wylot z Warszawy. Promocyjna cena za wypoczynek na malowniczych i słonecznych Bałkanach. Nie zwlekajcie długo, oferta może wkrótce podrożeć.

Super! Dwa tygodnie w Czarnogórze w 3* hotelu z wyżywieniem za 970 zł!

Wylot z Warszawy. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na zasłużony urlop na malownicze i słoneczne Bałkany. Można powiedzieć, że otrzymacie podróż 14-dniową w cenie tygodniowej.

Luksus w Chorwacji: 5* hotel z wyżywieniem nad samym Adriatykiem za 1499 zł

Wylot do Dubrownika z Warszawy. Wypoczynek w bardzo dobrze ocenianym Bluesun Berulia znajdującym się kilka kroków od morza.

14-dniowy urlop w malowniczej Czarnogórze od 899 zł

Wylot z Warszawy. Wybierzcie jeden z hoteli i planujcie beztroski wypoczynek na Bałkanach. Bez wyżywienia pakiet kosztuje 899 zł, z dwoma posiłkami dziennie 1070 zł.

Czarnogóra: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 1470 zł

Wylot z Warszawy. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się w podróż na Bałkany, do dobrze ocenianego hotelu położonego kilka kroków od morza.

1 2 3 4 5 6 33

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)