push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wyspykanaryjskie

Wakacje na Teneryfie: Bardzo dobry 4* hotel z HB + pokój z widokiem na ocean od 1647 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Poznania i Katowic. Czterogwiazdkowy obiekt położony jest na wzgórzu, z pięknym widokiem na Ocean Atlantycki oraz wulkan Teide. Polecamy!

Czas na urlop! Wyspy Kanaryjskie z all inclusive od 1557 zł

Wylot z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się na zasłużony wypoczynek na hiszpańską wyspę. Czeka na Was dużo słońca i piękne plaże - to one są wizytówką Fuerteventury.

Wakacje w cieniu wulkanu: Teneryfa, 4* hotel z all inclusive od 1595 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic, Poznania i Warszawy na tydzień (od 1595 zł) lub dwa tygodnie (od 2678 zł). Obiekt Catalonia Punta del Rey znajduje się ok. 150 metrów od plaży Oceanu Atlantyckiego, 14 km od centrum Santa Cruz De Tenerife.

Kilkudniowy wypoczynek z all inclusive na Wyspach Kanaryjskich za 689 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 689 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie w wakacje: Fuerteventura, 3* hotel z all inclusive od 1462 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic na tydzień (od 1462 zł) lub dwa tygodnie (od 2651 zł). Zakwaterowanie w Hotel Globales Costa Tropical znajdującym się ok. 2 km od rozrywkowej miejscowości Caleta de Fuste.

Teneryfa w wakacje: Tygodniowy pobyt w 5* Iberostar Heritage Grand Mencey za 1621 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy. Cena 1621 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ostatni dzwonek! Wakacje na Teneryfie w 4* hotelu z all inclusive za 1599 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym ok. 100 metrów od Oceanu Atlantyckiego. Niedaleko od obiektu znajdują się baseny Lago Martianez.

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich: Fuerteventura, 4* hotel z all inclusive od 1553 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Wypocznijcie w dobrze ocenianym hotelu, na jego terenie znajdziecie m.in. dwa baseny (w tym jeden podgrzewany), miniklub oraz plac zabaw.

1 2 3 4 5 6 129

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)