push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #palermo

Weekendowa promocja PLL LOT: Wakacyjne loty od 295 zł (dużo kierunków)

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Albanii i na Cypr z 5 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (19 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (5 kierunków), Wrocławia (Barcelona) i Gdańska (2 kierunki).

Tani urlop na Sycylii. Tydzień ze śniadaniami za 302 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia. Cena 302 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Święta na Sycylii: Palermo, 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 386 zł

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 386 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Tydzień ze śniadaniami na Sycylii za 296 zł!

Wyloty do Włoch z Wrocławia. Cena 296 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja: Loty na Sycylię za jedyne 78 zł!

Wyloty do Palermo z Krakowa linią Ryanair. Skorzystajcie z oferty irlandzkiego przewoźnika i odwiedźcie w przyszłym miesiącu największą wyspę Morza Śródziemnego. Wyloty 3 i 7 listopada. Powroty 7 i 10 listopada.

Tani urlop na Sycylii. Tydzień ze śniadaniami za 436 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia. Cena 436 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Sycylii: 4-dniowy city break ze śniadaniami w Palermo za 321 zł

Wyloty do Włoch z Krakowa. Cena 321 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)