push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sierpien

Wakacje w Turcji w hotelu z all inclusive za 1259 zł

Wylot z Warszawy. Zakwaterowanie w kameralnym obiekcie, którego atutem jest położenie ok. 300 m od plaży oraz ok. 3 km od popularnej miejscowości Bodrum.

Wakacje z all inclusive na Korfu od 1505 zł

Wyloty do Grecji z Poznania i Warszawy. Dassia Holiday Club został odświeżony w 2015 roku, położony jest na niewielkim wzniesieniu w miejscowości Dassia, w której znajdziecie wiele sklepów, tawern i kawiarni.

Wakacyjny przedłużony weekend w Hiszpanii za 456 zł. Loty do Santander i noclegi ze śniadaniami

Wylot do Kantabrii z Katowic. Cena 456 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Pożegnanie wakacji w Grecji. Urlop z all inclusive na Rodos od 1526 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Wybierzcie słoneczną wyspę na kierunek tegorocznego urlopu. Zakwaterowanie w hotelu położonym ok. 1 km od centrum miejscowości Kolymbia.

Tunezja w wakacje na bogato: 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1238 zł!

Wylot z Warszawy. Pięciogwiazdkowy hotel położony w centrum kurortu turystycznego, w którym znajdziecie wiele turystycznych atrakcji. Wybudowany przy promenadzie nad brzegiem morza.

Lato w Hiszpanii w dobrej cenie. Majorka z all inclusive przy plaży od 1649 zł

Wyloty na Baleary z Katowic, Krakowa, Poznania i Warszawy. Super położenie obiektu tuż nad morzem to jego największy atut. Kolejnymi są wygodna formuła AI, basen i bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Wakacje z all inclusive w 4* hotelu przy plaży w Albanii od 1364 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt położony jest ok. 10 km od centrum miejscowości Durres, w pobliżu znajdziecie wiele barów, sklepów i restauracji.

1 2 3 4 5 6 95

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)