push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sierpien

Tanie loty na Hawaje od 1757 zł. Cztery wyspy i bardzo dużo terminów!

Wyloty na Oʻahu, Maui, Kauaʻi i Hawai'i z Wilna. Dostępnych jest mnóstwo biletów od grudnia 2020 do sierpnia 2021 roku, również na Sylwestra i wakacje.

Loty do USA (San Francisco) z 8 polskich miast od 1090 zł!

Wybierzcie się na wycieczkę do słonecznej Kalifornii korzystając z tej propozycji. Wyloty z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Rzeszowa, Bydgoszczy i Katowic. Dostępnych jest dużo terminów od stycznia do sierpnia 2021 roku.

Podróż do USA: Tygodniowy pobyt w centrum Chicago od 2007 zł (wyloty z 5 miast)

Wyloty z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Poznania. Cena od 2007 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Wakacyjne loty do San Francisco z 3 polskich miast od 1294 zł

Wyloty do USA z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Wybierzcie się w daleką podróż za ocean, do słonecznej Kalifornii, w szczycie sezonu urlopowego. Czekają na was wygodne przesiadki w Helsinkach.

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive 24h od 1399 zł

Wyloty z Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel Lake River Side Spa jest malowniczo położony między rzeką Manavgat a jeziorem. Czeka na was komfortowy wypoczynek z licznymi udogodnieniami dla osób w każdym wieku.

Last minute i nie tylko, czyli lato w Grecji. Zakynthos z all inclusive od 1609 zł

Wyloty z trzech polskich miast. Zaplanujcie zasłużony i długo wyczekiwany urlop na jednej z najładniejszych greckich wysp. Zakwaterowanie w kameralnym hotelu znajdującym się w małej miejscowości Argassi.

Turcja last minute: 5* hotel z ultra all inclusive przy plaży za 1617 zł

Wylot z Warszawy. Podejmijcie spontaniczną decyzję i odwiedźcie słoneczną Riwierę Turecką, w cenie hotel położony tuż nad morzem. Czekają na was pomost, basen ze zjeżdżalniami i wiele innych udogodnień.

Lato w Tunezji: 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1591 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. El Mouradi Palm Marina znajduje się ok. 10 km od centrum Sousse, bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym. Na terenie hotelu skorzystacie m.in z 2 basenów, 3 restauracji, 4 barów i dyskoteki.

1 2 3 4 5 6 99

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)