push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kwiecien

First minute: Porto Santo, 4* hotel ze śniadaniami za 1439 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1439 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty do Egiptu z kraju UE od 88 zł!

Wyloty do Sharm el Sheikh z Wiednia linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z oferty i już dziś zacznijcie planować urlop nad Morzem Czerwonym. Dostępnych jest dużo terminów od stycznia do sierpnia 2022 roku.

Okazja: Tydzień w Maroku za jedyne 396 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 396 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ferie zimowe i nie tylko na Hawajach: 11-dniowy wypoczynek od 4944 zł (z 5 polskich miast)

Wyloty do Honolulu z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania i Wrocławia. Cena od 4944 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspa Reunion bez paszportu: 11-dniowy wypoczynek za 2914 zł

Wyloty z Berlina. Cena 2914 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby bez paszportu: Urlop na Martynice od 1996 zł. Od stycznia do czerwca (ferie, majówka)

Wyloty z Berlina. Cena 1996 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dominikana w świetnej cenie: Wypoczynek w hotelu ze śniadaniami za 2008 zł!

Wyloty na Karaiby z Warszawy. Cena 2008 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Majówka na Malediwach (Atol Addu): 3* hotel ze śniadaniami za 3554 zł

Wylot z Warszawy. Cena 3554 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 114

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)