push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kwiecien

Promocja weekendowa PLL LOT na wakacje i nie tylko: 23 kierunki i ceny od 304 zł!

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Chorwacji, na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy (20 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (3 kierunki), Rzeszowa (Zadar), Gdańska (Burgas) i Wrocławia (Kos). Oferta będzie ważna od 30 kwietnia do 3 maja, oferta dotyczy podróży od 30 kwietnia do 31 października tego roku.

HIT: Turcja, luksusowy 5* Palm Wings Ephesus z all inclusive od 814 zł!

Wyloty do Bodrum z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży, w spokojnej lokalizacji.

Okazja: All inclusive przy plaży w Turcji od 794 zł!

Wyloty do Bodrum z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Zakwaterowanie w kameralnym hotelu z zadbanym ogrodem, znajduje się kilka kroków od morza.

Majówka w Egipcie: 5* hotel z all inclusive od 1718 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie Pharaoh Azur Resort skorzystacie z basenów (odkrytego i krytego), sali fitness/siłowni, tenisa stołowego, snorkelingu i innych atrakcji.

Turcja na bogato: 5* Sea Planet Resort and Spa z ultra all inclusive od 988 zł!

Wyloty z Gdańska, Katowic i Poznania. Obiekt dla osób wymagających, które oczekują najwyższego poziomu oferowanych usług. Znajduje się bezpośrednio przy plaży.

Majówka na Bałkanach: Czarnogóra, 4* hotel z all inclusive za 1399 zł

Wylot z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i lećcie do malowniczego regionu Europy. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym obiekcie położonym kilka kroków od morza.

Majówka w Turcji: 5* hotel z ultra all inclusive 24h od 1215 zł

Wyloty z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Bodrum Holiday Resort znajduje się w spokojnej okolicy z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze oraz wyspę Kos.

1 2 3 4 5 6 111

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)