push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zima

HIT: Egzotyczna podróż na Malediwy za jedyne 2006 zł!

Wyloty do Male z Warszawy. Cena 2006 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

8-dniowa podróż na Azory za 1433 zł. Bardzo dużo terminów

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1433 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera first minute za 752 zł. W cenie loty + 7 noclegów

Wylot do Portugalii z Katowic na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 752 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera: Długi, 11-dniowy wypoczynek za jedyne 838 zł!

Wylot do Funchal z Katowic. Cena 838 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Tanie loty na Lanzarote za 282 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Wrocławia linią lotniczą Wizz Air. Jeśli lubicie planować podróże z dużym wyprzedzeniem, to trafiliście pod dobry adres. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie wycieczkę na wyspę z księżycowym krajobrazem.

Loty na Azory od 595 zł. Bilety lotnicze + 4* hotel ze śniadaniami za 1355 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1355 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera first minute: all inclusive w 4* hotelu przy plaży od 2889 zł

Wyloty do Funchal z Warszawy i Katowic. Calheta Beach położony jest malowniczo między górami a ładną plażą. Do dyspozycji gości jest basen z tarasem do opalania oraz centrum spa z szeroką ofertą masaży.

Sylwester w ZEA: Loty + tydzień w 4* hotelu w Dubaju za 1880 zł

Wylot z Krakowa. Cena 1880 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 283

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)