push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Emiratów! Obserwuj #emiraty

Zjednoczone Emiraty Arabskie last minute: 4* hotel z all inclusive od 2459 zł

Wyloty do ZEA z Warszawy i Katowic. Bin Majid Beach Resort znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, na jego terenie skorzystacie m.in. z kilku basenów i zjeżdżalni.

Dubaj last minute: Luksusowy 5* hotel ze śniadaniami za 1385 zł!

Wylot do ZEA z Katowic. Cena 1385 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2699 zł

Wylot na Półwysep Arabski z Katowic. Wypoczniecie w Bin Majid Beach Resort znajdującym się kilka kroków od morza. Na miejscu skorzystacie z restauracji, basenu ze zjeżdżalniami i baru.

Okazja: 4 dni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 5* hotelu ze śniadaniami za 758 zł!

Wyloty do Abu Zabi z Katowic. Cena 758 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dubaj: 5* JA Jebel Ali Beach Hotel z all inclusive bezpośrednio przy plaży od 2999 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Mamy propozycję beztroskiego wypoczynku na Półwyspie Arabskim, w znakomicie ocenianym obiekcie dla wymagających.

ZEA: 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive przy plaży od 2799 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Na terenie hotelu bezpłatnie skorzystacie m.in. z tenisa stołowego, centrum fitness (siłownia, jacuzzi, łaźnia parowa) oraz sauny.

ZEA: 5* Hilton Dubai Jumeirah z wyżywieniem przy plaży za 1919 zł!

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Hotel znajduje się w dzielnicy Dubai Marina, tuż przy prywatnej plaży, posiada znakomite opinie.

ZEA: Luksusowy 5* Ajman Saray, A Luxury Collection Resort od 2588 zł

Wyloty do Dubaju z Katowic i Warszawy. Znakomicie oceniany hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży. W ofercie znajdują się 3 restauracje z urozmaiconą kuchnią, bar, basen oraz strefa spa.

1 2 3 4 5 6 46

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)