push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Emiratów! Obserwuj #emiraty

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 5* Radisson Blu Fujairah z all inclusive od 2841 zł

Wyloty do ZEA z Krakowa i Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Bezpłatnie skorzystacie z centrum fitness (siłownia, jacuzzi i łaźnia parowa).

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 20% zniżki na wybrane loty (do marca 2022)

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż w niższej cenie, dostępnych jest bardzo dużo kierunków z siatki węgierskiego przewoźnika. Dodatkowo w ofercie przyznano 20% zniżki na wybrane rodzaje bagażu rejestrowanego. Terminy lotów do 26 marca 2022.

Promocja: Dubaj, 5* hotel z all inclusive za 2599 zł!

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Świetna okazja last minute za luksusowy wypoczynek na Półwyspie Arabskim. Takie oferty szybko znikają, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo.

Okazja: Bardzo tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich od 342 zł!

Wyloty do ZEA z Katowic w styczniu linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z promocji i zaplanujcie przyszłoroczną podróż na Półwysep Arabski.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2279 zł

Wylot do ZEA z Krakowa. BM Beach Resort położony jest ok. 27 km od centrum Ras Al Khaimah, bezpośrednio przy prywatnej plaży. Oferuje komfortowe pokoje, 2 baseny, 3 zjeżdżalnie wodne, saunę, jacuzzi i salę fitness.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* Hampton by Hilton Marjan Island z all inclusive za 2799 zł

Wylot do ZEA z Krakowa. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 25 km od centrum Ras Al Khaimah. Na terenie obiektu skorzystacie z basenu typu "infinity", siłowni, 3 restauracji i barów.

Tanio: Albania i Zjednoczone Emiraty Arabskie w jednej podróży od 229 zł (loty)

Wyloty do Tirany i dalej do Abu Zabi z Berlina linią lotniczą Wizz Air. Upieczcie dwie pieczenie na jednym ogniu i wybierzcie się w podróż na Bałkany i Półwysep Arabski. Dostępne terminy od października do grudnia tego roku.

Emiraty Arabskie na bogato: all inclusive w 5* Radisson Blu Fujairah od 2968 zł

Wylot do ZEA z Katowic, Krakowa i Warszawy. 5* Radisson Blu Fujairah położony jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. W hotelu znajdziecie 5 odkrytych basenów, centrum fitness oraz spa z wanną z hydromasażem.

1 2 3 4 5 6 58

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)