push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #dubaj

Luksus w Dubaju: Tydzień w znakomitym 5* hotelu za 1523 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa lub Katowic. Cena 1523 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w Dubaju: Tydzień w 5* Marriott Hotel Al Jaddaf, Dubai ze śniadaniami za 1736 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa. Cena 1736 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w Dubaju: 5* Marriott Hotel Al Jaddaf ze śniadaniami za 1357 zł

Wylot z Krakowa, powrót do Katowic. Cena 1357 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Pakiet wypoczynkowy w atrakcyjnej cenie: Dubaj, 4* hotel ze śniadaniami za 1849 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Holiday Inn Al Barsha położony jest dogodnie i będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania tego nowoczesnego miasta. Jedną z atrakcji obiektu jest basen na dachu z widokiem na słynny hotel Burj Al Arab.

Wypoczynek last minute w Dubaju: 3* hotel ze śniadaniami od 1547 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa i Warszawy. Ibis Deira stanowić będzie świetną bazę do zwiedzania tego nowoczesnego miasta.

Dubaj w świetnej cenie: Loty czarterowe, transfery i 3* hotel ze śniadaniami za 1130 zł!

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa. Okazja last minute, obok której nie można przejść obojętnie. Zarezerwujcie ofertę i na początku czerwca wyruszcie na niezapomnianą wycieczkę na Półwysep Arabski.

Podróż do ZEA: Tydzień w 5* hotelu w Dubaju za 1488 zł

Wylot do ZEA z Krakowa. Cena 1488 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Dubaj: 7-dniowy wypoczynek w 5* hotelu za 1180 zł!

Wylot do ZEA z Krakowa. Cena 1180 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 27

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)