push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Hiszpanii! Obserwuj #hiszpania

Teneryfa w obniżonej cenie: 4* hotel z all inclusive od 1469 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Obiekt pięknie położony, z jego terenu będziecie podziwiać Puerto Santiago, majestatyczne klify Los Gigantes i pobliską wyspę La Gomerę.

Najpiękniejsze plaże Wysp Kanaryjskich czekają: Fuerteventura z all inclusive od 1299 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Wypoczniecie na pięknej wyspie położonej na Atlantyku, w dobrze ocenianym hotelu z basenem, wielofunkcyjnym boiskiem sportowym i kortami tenisowymi.

Teneryfa w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive od 1551 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. 4-gwiazdkowy Puerto de la Cruz położony jest w spokojnym miejscu, ok. 1 km od centrum miejscowości o tej samej nazwie. Na terenie obiektu znajdują się rozległy tropikalny ogród i basen.

Błogie lenistwo na Kanarach: Fuerteventura, 4* hotel z all inclusive od 1449 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu skorzystacie z dwóch basenów (1 dla dzieci), siłowni, kortu tenisowego i boiska do gry w piłkę nożną.

Wypocznijcie na Teneryfie w 4* hotelu z all inclusive za 1601 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Obiekt położony jest w spokojnym miejscu, ok. 1 km od centrum miejscowości Puerto de la Cruz. Na terenie hotelu znajduje się rozległy tropikalny ogród i basen.

Fuerteventura: 4* hotel z all inclusive od 1509 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. ClubHotel Drago Park znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 5 km od miejscowości Costa Calma. Na jego terenie skorzystacie z podgrzewanego basenu.

Ferie zimowe w Hiszpanii (Costa Blanca) za 731 zł

Wylot do Alicante z Warszawy (Modlin). Cena 731 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 187

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)