push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bolonia

Weekend w Bolonii od 265 zł. W cenie loty (sobota-niedziela) i nocleg ze śniadaniem

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena od 265 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniem. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekend w Bolonii za 215 zł. W cenie loty (sobota-niedziela) i nocleg

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 215 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Włoski weekend za 422 zł. W cenie loty (piątek-niedziela) do Bolonii i noclegi w centrum

Wyloty z Warszawy (Modlin). Cena 422 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty do Włoch (Bolonia) od 51 zł

Wyloty z 3 polskich miast linią lotniczą Ryanair. Skorzystajcie z naszej propozycji i zaplanujcie podróż do słonecznej Italii. Dostępnych jest sporo terminów na czerwiec.

Tanie loty do Włoch w promocji: Bilety na maj i czerwiec do 6 miast od 94 zł

Wyloty do Alghero, Bari, Bolonii, Neapolu, Katanii i Bergamo z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Wizz Air udostępnił 250 tysięcy biletów na loty do słonecznej Italii z terminami do końca czerwca. Promocja ważna tylko dziś.

Bardzo tanie loty do Włoch od 38 zł!

Wyloty z Krakowa i Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Dostępnych jest dużo terminów od końca marca do kwietnia tego roku.

Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty do Włoch za 44 zł

Wyloty do Rzymu, Bolonii, Bergamo, Neapolu i Bari z Warszawy, Krakowa i Katowic. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty do końca marca tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania członkostwa Wizz Discount Club).

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)