push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bolonia

Promocja: Tanie loty do Włoch i Austrii za 38 zł

Wyloty do Bolonii, Rzymu i Wiednia z Warszawy (Modlin). Wybierzcie kierunek i zaplanujcie podróż do jednego z fascynujących miast.

Promocja Ryanaira: Bardzo dużo kierunków od 22 zł w jedną stronę!

Wyloty od grudnia do stycznia z wielu polskich miast i Berlina. Promocja zakończy siędzisiaj o północy. Dostępne kierunki: Ukraina, Grecja, Włochy, Belgia, Malta, Cypr, Szwecja, Anglia, Niemcy, Norwegia, Węgry, Portugalia i Izrael.

Promocja Ryanaira: Bardzo dużo kierunków za 38 zł (19 zł w jedną stronę). Włochy, Francja i więcej!

Wyloty od listopada do grudnia z wielu polskich miast i Berlina. Promocja zakończy się w niedzielę o północy. Dostępne kierunki: Szkocja, Anglia, Irlandia, Niemcy, Włochy, Francja, Szwecja, Norwegia i Holandia.

Weekend we Włoszech: 2-dniowy pobyt ze śniadaniami w Bolonii za 284 zł

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 284 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekend w Bolonii za 237 zł. Loty piątek-niedziela + 4* hotel ze śniadaniami

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 237 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przedłużony weekend w Bolonii za 362 zł. Loty + 3 noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 362 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekend w Bolonii (piątek-niedziela) za 242 zł. Loty + 4* hotel ze śniadaniami

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 242 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekend (sobota-niedziela) w Bolonii za 187 zł. Loty + nocleg ze śniadaniem

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 187 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniem. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)