W cieniu wulkanu: Teneryfa, 4* hotel z basenem na dachu za 734 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Cena 734 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1929 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Katowic. Obiekt położony jest ok. 5 km od centrum Funchal. Oferuje komfortowe zakwaterowanie kilka kroków od Oceanu Atlantyckiego.

All inclusive na wyspie z księżycowymi krajobrazami. Lanzarote od 1699 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym ok. 400 m od plaży. Oferuje basen, wielofunkcyjne boisko sportowe, kort tenisowy i atrakcje dla najmłodszych.

Tanie loty do Włoch (Bergamo) od 29 zł

Wyloty z dwóch miast. Bardzo tanie bilety do malowniczej Lombardii oferuje linia lotnicza Ryanair. Odwiedźcie modny Mediolan, klimatyczne Bergamo oraz jeziora Garda i Como.

Dominikana last minute: 4* hotel z all inclusive od 3830 zł

Wyloty na Karaiby z dwóch polskich miast. Skorzystajcie z oferty i wypocznijcie w egzotycznym kraju, pod palmą, kilka kroków od pięknej plaży.

Wypoczynek z all inclusive na Fuerteventurze za 1406 zł

Wylot na Wyspy Kanaryjskie z Katowic. Club Caleta Dorada zapewnia animacje dla dzieci i dorosłych, małe boisko do piłki nożnej, basen i grę w squasha.

Morze Czerwone (Hurghada): Hotel z all inclusive za 599 zł!

Wyloty do Egiptu z Warszawy, Katowic i Poznania. Bardzo niska cena za wypoczynek last minute w gorącym i słonecznym kraju.

Egipt last minute: 5* hotel z all inclusive i parkiem wodnym za 1299 zł

Wyloty do Hurghady z Warszawy i Katowic. Royal Lagoons Aqua oferuje 3 baseny ze zjeżdżalniami wodnymi, kort tenisowy, tenis stołowy, piłkę nożną, siatkówkę plażową, siłownię i animacje.

1 2 3 4 5 6 945

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)