Teneryfa w obniżonej cenie: 4* hotel z all inclusive od 1469 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Obiekt pięknie położony, z jego terenu będziecie podziwiać Puerto Santiago, majestatyczne klify Los Gigantes i pobliską wyspę La Gomerę.

First minute: Wyspy Zielonego Przylądka, 5* Hilton Cabo Verde Sal Resort od 2875 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Otwarty w 2017 roku bardzo dobrze oceniany hotel, znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na miejscu skorzystacie m.in. z dwóch basenów i siłowni.

Egipt: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1499 zł

Wylot do Hurghady z Katowic. Na terenie Pharaoh Azur Resort znajdziecie dwa pomosty, basen o powierzchni ok. 1200m2, kort tenisowy, bilard, siłownię i wiele innych atrakcji.

Najpiękniejsze plaże Wysp Kanaryjskich czekają: Fuerteventura z all inclusive od 1299 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Wypoczniecie na pięknej wyspie położonej na Atlantyku, w dobrze ocenianym hotelu z basenem, wielofunkcyjnym boiskiem sportowym i kortami tenisowymi.

Turcja: 5* Aska Lara Resort & Spa z all inclusive od 1333 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu znajduje się kilka restauracji, barów oraz centrum odnowy biologicznej. Na aktywnych czekają siłownia, kort tenisowy i zajęcia fitness.

Majówka w Indonezji: 8 dni na Bali w bardzo dobrym 4* hotelu za 2830 zł

Wyloty do Azji z Warszawy. Cena 2830 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwestrowa podróż do Rzymu za 316 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 316 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje: 14 dni na Hawajach od 5115 zł. Loty z 7 miast + noclegi z basenem (lipiec-sierpień)

Wyloty do Honolulu z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Bydgoszczy i Katowic. Cena od 5115 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 599

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)