Egipt w promocyjnych cenach: Świetne 4* i 5* hotele z all inclusive od 1089 zł!

Wyloty do Marsa Alam z Katowic i Warszawy. Wybierzcie jeden z wielu obiektów i planujcie beztroski wypoczynek nad Morzem Czerwonym.

Turcja: 5* hotel z ultra all inclusive 24h za 993 zł!

Wylot z Katowic. Bodrum Holiday Resort położony jest w spokojnej okolicy z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i wyspę Kos.

Kreta w promocji: 4* hotel z all inclusive od 1099 zł

Wyloty z Gdańska, Warszawy, Poznania, Katowic i Wrocławia. Wybierzcie się na beztroski wypoczynek na największą grecką wyspę. Dostępne długości pobytu 7/10/14 dni.

Urlop na Wyspach Kanaryjskich: Teneryfa, hotel z wyżywieniem za 1044 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy. Cena 1044 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt (Sharm el Sheikh): 5* Iberotel Il Mercato z all inclusive za 1149 zł

Wylot z Warszawy. Wybierzcie się nad skąpane w słońcu wybrzeże Morza Czerwonego. W cenie komfortowy hotel z wygodną formułą AI.

Zakintos na bogato: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1529 zł!

Wyloty do Grecji z Warszawy, Katowic i Poznania. Atlantica Eleon Grand Resort oferuje wiele udogodnień, oto wybrane z nich: 4 baseny w tym 1 ze zjeżdżalniami, siłownia, kort tenisowy, aerobik, aqua fitness i siatkówka.

Dominikana w promocyjnych cenach: 4* i 5* hotele z all inclusive od 3199 zł

Wyloty z 2 miast. Skorzystajcie ze świeżej obniżki cen pakietów na rajskie Karaiby, do wyboru dwa bardzo dobrze oceniane obiekty położone przy plaży.

HIT! Tydzień na Wyspach Kanaryjskich (Fuerteventura) od 626 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Spieszcie się, bo takie okazje szybko znikają, trudno o lepszą cenę pakietu do tego rejonu świata!

1 2 3 4 5 6 731

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)