push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kolombo

Luksus w Azji: 5* Riu Sri Lanka z all inclusive od 5937 zł

Wyloty do Kolombo z Krakowa. Hotel znanej sieci znajduje się bezpośrednio przy plaży. Oferuje komfortowe pokoje, smaczną kuchnię, 3 baseny, siłownię, łaźnię parową, muzykę na żywo i dyskotekę.

Sri Lanka: 5* Radisson Blu Resort Galle z all inclusive przy plaży od 5151 zł

Wyloty do Kolombo z Krakowa i Warszawy. Hotel oferuje komfortowe, dobrze wyposażone pokoje i smaczną kuchnię. Bez opłat skorzystasz z basenu, rzutek, siatkówki plażowej i bilardu.

Sri Lanka: Luksusowy 5* Sheraton Kosgoda Turtle Beach Resort z all inclusive od 5335 zł

Wyloty do Kolombo z Warszawy i Krakowa. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje wysoki standard usług, pyszne dania w 2 restauracjach, 3 bary i basen odkryty.

Sri Lanka w świetnej cenie: 3* hotel z wyżywieniem za 2233 zł!

Wylot do Kolombo z Warszawy. Wychwyciliśmy świeżą obniżkę ceny za pakiet wypoczynkowy w dalekiej Azji. Jeszcze kilkanaście minut temu oferta była droższa o ok. 450 zł.

Wypoczynek w dalekiej Azji w promocyjnej cenie: Hotel z wyżywieniem w Sri Lance za 2870 zł

Wylot do Kolombo z Warszawy. Dickwella Resort & Spa położony jest malowniczo na niewielkim półwyspie. Oferuje restaurację główną Sea Spray z kuchnią lokalną i międzynarodową, włoską pizzerię oraz 2 bary.

Sri Lanka: 3* hotel z wyżywieniem przy plaży za 3270 zł

Wylot do Kolombo z Warszawy. Koggala Beach Resort położony jest w spokojnej okolicy, ok. 15 km na południe od historycznego centrum Galle.

Qatar Airways: Tanie loty do Sri Lanki od 1773 zł

Wyloty do Kolombo z Warszawy. Dobra cena za podróż do dalekiej, egzotycznej Azji. Polecicie na pokładzie komfortowych samolotów wysoko ocenianej linii lotniczej. Najtańsze terminy od lutego do marca 2022 roku.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)