push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #amman

Tanie wakacyjne loty do Jordanii od 191 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Już dziś zacznijcie planować niezapomnianą podróż w szczycie sezonu urlopowego. Do odkrycia Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

Zjednoczone Emiraty Arabskie i Jordania w jednej podróży za 188 zł (loty)!

Wylot z Katowic i powrót do podwarszawskiego lotniska. Skorzystacie z lotów liniami Wizz Air i Ryanair. Warto podkreślić świetną cenę lotów do ZEA (49 zł).

Jordania bez testu: Loty do Ammanu z 3 miast od 60 zł

Wyloty linią Ryanair. Skorzystajcie z okazji i polećcie zobaczyć Petrę, pustynię Wadi Rum, Morze Czerwone i Morze Martwe. Dostępne terminy na marzec.

Powitanie 2022 roku w pięknej Jordanii. Tanie loty do Ammanu za 47 zł!

Wyloty z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Już dziś zacznijcie przygotowania do niezapomnianej podróży. Do odkrycia wspaniała Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

Przedłużony weekend w Jordanii za 185 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Ammanu z Poznania na pokładzie samolotu Ryanair. Cena 185 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie w hotelu. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Ryanaira: Dużo kierunków za 19 zł w jedną stronę!

Wyloty z Krakowa, Warszawy (Modlin), Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Przykładowe kierunki: Polska, Jordania, Dania, Irlandia, Włochy, Ukraina, Finlandia i wiele więcej.

Bardzo tanie loty do Jordanii za 38 zł

Wyloty do Ammanu z Poznania linią lotniczą Ryanair. Nadal dostępne są bilety w świetnej cenie do kraju, który ma wiele do zaoferowania. Odwiedźcie Petrę, Morze Martwe, Morze Czerwone i pustynię Wadi Rum.

Bardzo tanie loty do Jordanii za 39 zł!

Wyloty do Ammanu z Poznania linią lotniczą Ryanair. Wybierzcie jeden z terminów i już dziś zacznijcie przygotowania do niezapomnianej podróży. Do odkrycia Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)