push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #amman

Loty do Jordanii za 128 zł. Bilety + 4 noclegi w 4* hotelu nad Morzem Martwym za 800 zł

Wylot do Ammanu z Warszawy (Modlin). Cena 800 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przedłużony weekend w Jordanii za 333 zł. Loty i 3 noclegi

Wyloty do Ammanu z Poznania. Cena 333 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kilkudniowy wypoczynek nad Morzem Martwym w Jordanii za 658 zł

Wylot do Ammanu z Warszawy (Modlin). Cena 658 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tydzień nad Morzem Martwym w Jordanii za 1220 zł

Wylot do Ammanu z Poznania. Cena 1220 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tydzień nad Morzem Martwym w Jordanii za 1448 zł. Loty i 4* hotel

Wyloty do Ammanu z Poznania. Cena 1448 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kilkudniowy urlop nad Morzem Martwym: Jordania, 4* hotel za 950 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin). Cena 950 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek nad Morzem Martwym: Jordania, 7 dni w 4* hotelu za 1596 zł

Wylot do Ammanu z Krakowa. Cena 1596 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie wakacyjne loty do Jordanii od 191 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Już dziś zacznijcie planować niezapomnianą podróż w szczycie sezonu urlopowego. Do odkrycia Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)