push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #amman

Powitanie 2022 roku w pięknej Jordanii. Tanie loty do Ammanu za 47 zł!

Wyloty z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Już dziś zacznijcie przygotowania do niezapomnianej podróży. Do odkrycia wspaniała Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

Przedłużony weekend w Jordanii za 185 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Ammanu z Poznania na pokładzie samolotu Ryanair. Cena 185 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie w hotelu. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Ryanaira: Dużo kierunków za 19 zł w jedną stronę!

Wyloty z Krakowa, Warszawy (Modlin), Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Przykładowe kierunki: Polska, Jordania, Dania, Irlandia, Włochy, Ukraina, Finlandia i wiele więcej.

Bardzo tanie loty do Jordanii za 38 zł

Wyloty do Ammanu z Poznania linią lotniczą Ryanair. Nadal dostępne są bilety w świetnej cenie do kraju, który ma wiele do zaoferowania. Odwiedźcie Petrę, Morze Martwe, Morze Czerwone i pustynię Wadi Rum.

Bardzo tanie loty do Jordanii za 39 zł!

Wyloty do Ammanu z Poznania linią lotniczą Ryanair. Wybierzcie jeden z terminów i już dziś zacznijcie przygotowania do niezapomnianej podróży. Do odkrycia Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

Świetna promocja Ryanaira: Włochy, Jordania, Francja i Czarnogóra od 35 do 40 zł!

Wyloty do Katanii, Ammanu, Wenecji, Bolonii, Bergamo, Bordeaux i Podgoricy z Katowic, Poznania, Wrocławia, Krakowa i Warszawy (Modlin). Dostępnych jest bardzo dużo terminów od listopada do grudnia tego roku.

HIT: Tanie loty do Jordanii za 27 zł!

Wyloty do Ammanu z Poznania linią lotniczą Ryanair. Świetna okazja na tanią podróż do obfitego w turystyczne atrakcje kraju. Dostępnych jest sporo terminów na listopad i grudzień tego roku.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)