push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #cagliari

Kierunek Włochy: Krótka podróż na Sardynię (3 noclegi ze śniadaniami) za 316 zł

Wylot z Krakowa. Cena 316 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie loty na Sardynię (Cagliari) za 98 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia linią Ryanair. Odwiedźcie tej jesieni uroczą wyspę, która zadowoli wielbicieli plaż, smacznej kuchni i pięknej architektury.

Tydzień na słonecznej Sardynii w 4* hotelu ze śniadaniami od 829 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin) lub Krakowa. Cena od 829 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w słonecznej Italii. Tydzień na Sardynii od 586 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin) lub Krakowa. Cena od 586 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Pożegnanie wakacji na Sardynii. Loty + 7 noclegów za 904 zł

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 904 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

W takim miejscu jeszcze nie byliście. Kilkudniowy urlop na Sardynii w domku na wodzie za 469 zł

Wyloty do Włoch z Krakowa. Cena 469 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sardynia w kuszącej cenie: Loty + 11 noclegów ze śniadaniami za 752 zł

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 752 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tygodniowy urlop na włoskiej Sardynii za 582 zł

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 582 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)