push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #czerwiec

Wakacyjny tydzień w Czarnogórze za 309 zł!

Wyloty do Podgoricy z Katowic. Cena 309 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjne loty do Kantabrii (Santander) od 78 zł

Wyloty z Katowic linią Wizz Air. Wybierzcie się do malowniczego hiszpańskiego regionu na początku sezonu urlopowego. Warto zwiedzić tytułowe Santander, a także Bilbao i San Sebastian.

Powitajcie wakacje w Portugalii. Tanie loty do Porto od 132 zł

Wyloty na Półwysep Iberyjski z Warszawy. Skorzystajcie z oferty węgierskiego przewoźnika Wizz Air i udajcie się w podróż do pięknego miasta położonego nad Oceanem Atlantyckim.

Wakacyjny tydzień w Armenii za jedyne 311 zł

Wyloty do Erywania z Wilna. Cena 311 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie wakacyjne loty do Gruzji za 192 zł

Wylot z Warszawy linią Wizz Air. Skorzystajcie z okazji i lećcie do malowniczego kraju, będzie co zwiedzać i nie będzie czasu na nudy. Wybierzcie na przykład trekking w górach i wypoczynek nad Morzem Czarnym.

Wakacje w Egipcie: Znakomity 5* Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh z AI za 1767 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Obiekt został wybudowany w 2017 roku, od tamtej pory zbiera mnóstwo pozytywnych opinii od dotychczasowych podróżnych. Na gości czekają 3 restauracje, 7 barów i park wodny.

Letnie loty do Mołdawii od 91 zł

Wyloty z Berlina od czerwca do września. Skorzystajcie z okazji i odwiedźcie malowniczy kraj, w którym znajdziecie wiele miejsc niezadeptanych przez tłumy turystów. Tamtejsze ceny należą do najniższych w Europie, więc nie wydacie fortuny.

Wakacje na Malcie w hotelu położonym kilka kroków od morza za 799 zł

Wylot z Warszawy. Cena 799 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 91

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)