push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marzec

Bardzo tanie loty do Chin (Szanghaj) z 6 miast od 909 zł!

Wyloty do Azji linią lotniczą SAS z Wilna, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Berlina. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się w daleką podróż do Państwa Środka. Dostępnych jest sporo terminów od października 2021 do marca 2022 roku.

Madera: Bardzo dobre 4* hotele z wyżywieniem nad oceanem za 1499 zł

Wylot do Portugalii z Katowic. Skorzystajcie z okazji last minute i wybierzcie się z wizytą na wyspę wiecznej wiosny. Do wyboru dwa obiekty, których położenie nad samym Oceanem Atlantyckim zapiera dech w piersiach.

Podróż do Dubaju: Loty czarterowe + 7 dni w 5* hotelu za 1273 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy i Katowic. Cena 1273 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zanzibar bez testu: Rewelacyjny Dongwe Club z pełnym wyżywieniem za 3999 zł

Wylot do Tanzanii z Warszawy. Hotel otoczony jest pięknym tropikalnym ogrodem, przy pięknej plaży z białym piaskiem nad samym oceanem.

Egipt: 5* Iberotel Il Mercato z all inclusive za 1788 zł

Wylot do Sharm el Sheikh z Warszawy. Skorzystajcie z okazji last minute i już jutro będziecie wygrzewać się nad Morzem Czerwonym. Zakwaterowanie w komfortowym hotelu znanej sieci.

Karaiby bez testu: Tygodniowy urlop z all inclusive w Dominikanie za 3203 zł!

Wylot z Warszawy. Cena 3203 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt (Marsa Alam): 5* Concorde Moreen Beach Resort & Spa z all inclusive za 1668 zł

Wyloty z Katowic i Poznania. Obiekt uzyskał wiele pozytywnych opinii wystawionych przez dotychczasowych gości. To jest idealne miejsce na komfortowy urlop z możliwością odkrywania pięknego podwodnego świata.

Luksus na wyspie Sal: 5* Riu Palace Santa Maria z all inclusive od 2999 zł

Wyloty na Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy i Katowic. Hotel znanej sieci zaspokoi oczekiwania urlopowe tych najbardziej wymagających. Położony jest bezpośrednio przy pięknej plaży.

1 2 3 4 5 6 109

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)