push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #marzec

Egipt last minute: 5* hotel z all inclusive za 1549 zł

Wylot do Hurghady z Warszawy. Na miejscu do dyspozycji gości oddano dwa baseny, w tym jeden podgrzewany. Wielbiciele smacznej kuchni docenią ofertę kulinarną serwowaną w 6 restauracjach.

Wypoczynek bezpośrednio przy plaży Diani. Kenia z all inclusive za 3349 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się nad Ocean Indyjski, do bardzo dobrze ocenianego hotelu. Czekają na was m.in. 2 restauracje, 2 bary i basen.

Rajskie Malediwy: 4* hotel z all inclusive soft za 5249 zł. Test gratis

Wylot do Male z Warszawy. Zakwaterowanie na pięknej wyspie o długości 400 metrów i szerokości 260 metrów. Jeśli marzy się wam błogie lenistwo wśród tropikalnej roślinności i obok lazurowej wody, to trafiliście pod dobry adres.

Kenia na bogato: 5* hotel z wyżywieniem przy plaży od 2599 zł

Wyloty do Mombasy z Warszawy. Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie niezapomnianą podróż na Czarny Ląd. W cenie pobytu 2 posiłki dziennie, aromaterapia, łaźnia parowa, piłka plażowa i aqua fitness.

Turcja: Znakomicie oceniany 5* Side Royal Palace z all inclusive od 1099 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie z wielu udogodnień, m.in. łaźni parowej, siłowni, aerobiku, aqua aerobiku, tenisa stołowego i 3 basenów (1 kryty).

Zjednoczone Emiraty Arabskie last minute: 4* hotel z all inclusive od 2459 zł

Wyloty do ZEA z Warszawy i Katowic. Bin Majid Beach Resort znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, na jego terenie skorzystacie m.in. z kilku basenów i zjeżdżalni.

Turcja: Znakomicie oceniany 5* Limak Limra Hotel & Resort z all inclusive od 1300 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. W cenie pobytu sauna fińska, hammam, siłownia, aerobik, łucznictwo, piłka nożna, tenis stołowy, tenis ziemny i minigolf.

Podróż do Tanzanii bez testu: Zanzibar, klimatyczny 4* hotel ze śniadaniami za 2826 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2826 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 100

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)