push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rzym

Promocja: Tanie loty do Włoch i Austrii za 38 zł

Wyloty do Bolonii, Rzymu i Wiednia z Warszawy (Modlin). Wybierzcie kierunek i zaplanujcie podróż do jednego z fascynujących miast.

Sylwestrowa podróż do Rzymu za 316 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 316 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Krótka weekendowa (sobota-niedziela) podróż do Rzymu za 179 zł

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 179 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

4-dniowy city break w Rzymie w 5* hotelu ze śniadaniami za 938 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin) lub Wrocławia. Cena 938 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż do Wiecznego Miasta. Kilkudniowy city break w Rzymie za 315 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 315 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przeloty do Rzymu na weekend (sobota-niedziela) za 78 zł

Wylot do Włoch z Wrocławia linią lotniczą Ryanair. Zorganizujcie sobie krótką wycieczkę na Półwysep Apeniński - warto skorzystać, nie stracicie nawet jednego dnia urlopu.

Zbiór lotów Ryanair: Hiszpania, Grecja i Włochy od 78 zł

Wyloty na Majorkę oraz do Sewilli, Salonik i Rzymu z 3 polskich miast. Skorzystajcie ze świeżych obniżek cen, wybierzcie swój kierunek i cieszcie się nadchodzącym urlopem.

City break w Wiecznym Mieście. Loty do Rzymu + 3 noclegi ze śniadaniami za 245 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 245 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)