push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rzym

City break w Wiecznym Mieście. Loty do Rzymu + 3 noclegi ze śniadaniami za 245 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 245 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przedłużony weekend w Rzymie za 195 zł. Loty + 3 noclegi

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 195 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester w Wiecznym Mieście: Loty do Rzymu + nocleg w centrum za 264 zł

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 264 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekendowy city break w Rzymie za 123 zł. Loty + nocleg

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 123 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjne tanie loty do Rzymu od 78 zł

Wyloty do Wiecznego Miasta z Warszawy (Modlin) linią Ryanair. Skorzystajcie z okazji i odwiedźcie stolicę Włoch, tam nie sposób się nudzić.

Tanie wakacyjne loty do Rzymu za 78 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Dostępnych jest kilka terminów w sierpniu, wybierzcie jeden i cieszcie się city breakiem w Wiecznym Mieście.

Tanie przeloty do Hiszpanii i Włoch od 78 zł (również w wakacje)

Wyloty do Madrytu, Rzymu i Bergamo z Warszawy (Modlin). Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na city break korzystając z tanich biletów linii Ryanair.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)