push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rzym

Sylwester w Wiecznym Mieście: Loty do Rzymu + 3 noclegi ze śniadaniami za 428 zł!

Wylot do Włoch z Krakowa. Cena 428 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty do Rzymu za 44 zł. Bilety i dwa noclegi w luksusowym 5* hotelu za 481 zł

Wylot do Włoch z Warszawy. Cena 481 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty do Włoch za 44 zł

Wyloty do Rzymu, Bolonii, Bergamo, Neapolu i Bari z Warszawy, Krakowa i Katowic. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty do końca marca tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania członkostwa Wizz Discount Club).

Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty po Europie za 44 zł

Wyloty do Włoch, Hiszpanii oraz na Maltę i Cypr z Warszawy i Krakowa. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty do 31 marca tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania Wizz Discount Club).

City break w Rzymie za 192 zł. W cenie loty + 2 noclegi

Wylot do Włoch z Krakowa na pokładzie samolotu Ryanair. Cena 192 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie w 3* hotelu. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty do Rzymu za 37 zł. Bilety + 3 noclegi ze śniadaniami w sercu miasta za 280 zł!

Wyloty do Włoch z Warszawy. Cena 280 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Rzym i Teneryfa w jednej podróży za 71 zł (loty)!

Podróż linią lotniczą Wizz Air (bez WDC). Skorzystajcie z propozycji i odwiedźcie dwa kierunki podczas jednej wycieczki. Zobaczycie pełne zabytków Wieczne Miasto i wyspę wiecznej wiosny.

HIT! Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty do Włoch za 26 zł!

Wyloty do Rzymu, Bergamo, Katanii i Bari z Warszawy i Krakowa. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty od stycznia do lutego tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania Wizz Discount Club).

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)