push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Jordanii! Obserwuj #jordania

Urlop nad Morzem Czerwonym (Jordania) w 3* hotelu ze śniadaniami za 799 zł

Wyloty do Akaby z Berlina. Cena 799 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypocznijcie w Jordanii nad Morzem Martwym od 1149 zł

Wylot z Warszawy. Do wyboru są dwa hotele, tańszy ze śniadaniami za 1149 zł, dla wielbicieli urlopu bez portfela all inclusive za 1649 zł. Który wybierzecie?

Powiew luksusu w Jordanii: Wypoczynek w 5* Hyatt Regency Aqaba za 1649 zł

Wylot z Warszawy. Nowoczesny, elegancki hotel otwarty w 2018 roku oferuje restaurację główną Olive Tree z daniami kuchni międzynarodowej oraz kilka barów. Spełni wymagania najbardziej wymagających.

Urlop nad Morzem Martwym w Jordanii: 4* hotel spa z all inclusive za 1659 zł

Wylot z Warszawy. Spróbowaliście kiedyś czytać książkę pływając na plecach? Albo wytarzać się w błocie pełnym minerałów? Jeśli nie, to warto skorzystać z tej oferty, aby pobyczyć się trochę nad tym niezwykłym akwenem.

22-dniowy rejs z Malediwów do Europy z dolotami za 3223 zł!

Podróż na Malediwy i do Omanu, Izraela, Jordanii, Grecji, Chorwacji i Włoch. Podczas rejsu zwiedzanie pięknych egzotycznych miejsc, jak i atrakcyjnych europejskich portów.

Podróż życia: 45-dniowy rejs z Azji do Europy z przelotami za 6988 zł

Podróż do Chin, Japonii, Tajlandii, Sri Lanki, Indii, Omanu, ZEA, Jordanii, Grecji i Włoch z Warszawy. Podczas rejsu zwiedzanie pięknych egzotycznych miejsc.

Tanie przeloty do Jordanii za 78 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin). Wybierzcie się jeszcze w tym roku na Święta do kraju, który ma bardzo wiele do zaoferowania. Polecamy odwiedzenie Petry, pustyni Wadi Rum oraz Morza Martwego.

Kilkudniowa podróż do Jordanii za 244 zł!

Wylot do Ammanu z Warszawy (Modlin). Cena 244 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 11

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)