push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Jordanii! Obserwuj #jordania

Tanie wakacyjne loty do Jordanii od 191 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Już dziś zacznijcie planować niezapomnianą podróż w szczycie sezonu urlopowego. Do odkrycia Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

Zjednoczone Emiraty Arabskie i Jordania w jednej podróży za 188 zł (loty)!

Wylot z Katowic i powrót do podwarszawskiego lotniska. Skorzystacie z lotów liniami Wizz Air i Ryanair. Warto podkreślić świetną cenę lotów do ZEA (49 zł).

Jordania bez testu: Loty do Ammanu z 3 miast od 60 zł

Wyloty linią Ryanair. Skorzystajcie z okazji i polećcie zobaczyć Petrę, pustynię Wadi Rum, Morze Czerwone i Morze Martwe. Dostępne terminy na marzec.

Promocja Ryanaira: Kupujesz jeden bilet, drugi masz za darmo. Loty od 41 zł

Irlandzki przewoźnik wystartował z promocją, która być może nie zachwyca, ale ktoś z was znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dostępnych jest dużo kierunków z 12 polskich miast i np. Berlina. Rezerwacje dziś na podróże do końca lutego.

Urlop nad Morzem Czerwonym: Jordania, tydzień w 3* hotelu za 844 zł

Wyloty do Akaby z Berlina. Cena 844 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop nad Morzem Martwym: Jordania, 5* hotel od 2179 zł (Święta lub Sylwester)

Wyloty do Ammanu z Krakowa i Poznania. Holiday Inn Dead Sea położony jest na obszernym terenie, ok. 50 km od lotniska. Oferuje 3 baseny, jacuzzi i lekkie animacje kilka razy w tygodniu.

Powitanie 2022 roku w pięknej Jordanii. Tanie loty do Ammanu za 47 zł!

Wyloty z Warszawy (Modlin) linią lotniczą Ryanair. Już dziś zacznijcie przygotowania do niezapomnianej podróży. Do odkrycia wspaniała Petra, pustynia Wadi Rum, Morze Martwe i Morze Czerwone.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)