push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Jordanii! Obserwuj #jordania

Wakacyjny przedłużony weekend w Jordanii za 391 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin). Cena 391 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjne loty do Jordanii od 245 zł. Dużo terminów

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin). Skorzystajcie z naszej propozycji i wybierzcie się w szczycie sezonu urlopowego do kraju, który ma wiele do zaoferowania: pustynie, zabytki, Morze Czerwone i Morze Martwe.

Urlop nad Morzem Czerwonym (Jordania) w 3* hotelu ze śniadaniami za 799 zł

Wyloty do Akaby z Berlina. Cena 799 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypocznijcie w Jordanii nad Morzem Martwym od 1149 zł

Wylot z Warszawy. Do wyboru są dwa hotele, tańszy ze śniadaniami za 1149 zł, dla wielbicieli urlopu bez portfela all inclusive za 1649 zł. Który wybierzecie?

Powiew luksusu w Jordanii: Wypoczynek w 5* Hyatt Regency Aqaba za 1649 zł

Wylot z Warszawy. Nowoczesny, elegancki hotel otwarty w 2018 roku oferuje restaurację główną Olive Tree z daniami kuchni międzynarodowej oraz kilka barów. Spełni wymagania najbardziej wymagających.

Urlop nad Morzem Martwym w Jordanii: 4* hotel spa z all inclusive za 1659 zł

Wylot z Warszawy. Spróbowaliście kiedyś czytać książkę pływając na plecach? Albo wytarzać się w błocie pełnym minerałów? Jeśli nie, to warto skorzystać z tej oferty, aby pobyczyć się trochę nad tym niezwykłym akwenem.

22-dniowy rejs z Malediwów do Europy z dolotami za 3223 zł!

Podróż na Malediwy i do Omanu, Izraela, Jordanii, Grecji, Chorwacji i Włoch. Podczas rejsu zwiedzanie pięknych egzotycznych miejsc, jak i atrakcyjnych europejskich portów.

Podróż życia: 45-dniowy rejs z Azji do Europy z przelotami za 6988 zł

Podróż do Chin, Japonii, Tajlandii, Sri Lanki, Indii, Omanu, ZEA, Jordanii, Grecji i Włoch z Warszawy. Podczas rejsu zwiedzanie pięknych egzotycznych miejsc.

1 2 3 4 5 6 11

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)