push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Jordanii! Obserwuj #jordania

Zobacz Petrę, pustynię Wadi Rum, Morze Martwe. Loty do Jordanii za 78 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin) linią Ryanair. Wybierz się w jesienną podróż do zachwycającej i pełnej tajemnic Jordanii. Obojętnie czy szukasz wypoczynku, czy intensywnego zwiedzania, wrócisz zadowolony.

Jordania na bogato: 5* hotel z HB za 1836 zł. Zobacz piękno raf koralowych i Wadi Rum

Wylot do Akaby z Warszawy. Obiekt położony jest bezpośrednio przy plaży z łagodnym zejściem do morza. Na jego terenie znajdziecie 4 baseny, jacuzzi oraz brodzik dla dzieci. Na aktywnych czeka również siłownia.

Leć do Jordanii. Bilety za jedyne 78 zł

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin) linią Ryanair. Skorzystaj z tanich lotów i wybierz się do niezwykłej Jordanii. Dłuższy pobyt wykorzystaj na zwiedzanie miasta, zobaczenie wspaniałej Petry czy Morza Martwego.

Promocja Ryanaira: Loty do Jordanii, Włoch, Izraela i Francji za 78 zł!

Wyloty do Ammanu, Wenecji, Ejlatu i Marsylii z Krakowa. Wybierz jeden z atrakcyjnych kierunków i poleć ku przygodzie. Do wyboru urlop nad morzem i na pustyni (Jordania, Izrael), pełna zabytków Wenecja i słoneczne południe Francji.

Trudno o lepszą cenę: 4-dniowy pobyt ze śniadaniami w Jordanii za jedyne 207 zł!

Wylot do Ammanu z Warszawy (Modlin). Cena 207 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty do Jordanii za 78 zł!

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin) linią Ryanair. Skorzystaj z tak tanich lotów i wybierz się do niezwykłej Jordanii na kilka dni. Spiesz się, bilety w tej cenie szybko się wyprzedadzą.

Wypocznij nad Morzem Czerwonym w Jordanii: 4* hotel z HB za 1546 zł

Wyloty do miasta Akaba z Warszawy. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Beau Rivage By SolYMar. Położenie obiektu na wzniesieniu, ok. 600 metrów od plaży do której kursuje bezpłatny bus hotelowy.

78 zł za loty do Jordanii z dwóch polskich miast!

Wyloty do Ammanu z Warszawy (Modlin) i Krakowa linią Ryanair. Okazja na loty do skrywającej wiele tajemnic Jordanii. Pobyt możecie wykorzystać na zobaczenie wspaniałej Petry czy Morza Martwego.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)