push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #pafos

Skąpana w słońcu Wyspa Afrodyty. All inclusive w 4* hotelu na Cyprze za 1315 zł

Wylot do Pafos z Katowic linią Ryanair. Cena 1315 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Słoneczne wczasy na Cyprze! 4* hotel z HB za 1194 zł

Wylot 7 marca z Katowic na tydzień. Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy, tylko parę kroków od pięknej, piaszczystej plaży.

W stronę słońca. Tydzień z all inclusive na Cyprze za 1343 zł

Wylot do Pafos z Katowic linią Ryanair. Cena 1343 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Wyspie Afrodyty: Cypr, 4* hotel z all inclusive od 1469 zł

Wyloty do Pafos z Krakowa. Hotel znajduje się ok. 300 m od plaży z łagodnym zejściem do morza. W okresie zimowym można skorzystać z krytego basenu.

Wypoczynek na Wyspie Afrodyty: Cypr, 4* hotel z HB od 1149 zł

Wyloty z Krakowa. Skorzystajcie z propozycji i udajcie się tej zimy na wyspę, która słynie ze słonecznej pogody. W cenie loty, zakwaterowanie w dobrze ocenianym 4* hotelu z dwoma posiłkami w formie bufetu.

Urlop na Wyspie Afrodyty (Cypr) w 4* hotelu z HB od 1089 zł

Wyloty do Pafos z Katowic. Piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza znajduje się około 300 metrów od Crown Resort Horizon. Znajdziecie kilka terminów lotów w styczniu i lutym, warto skorzystać.

Wypocznij na Wyspie Afrodyty: Cypr, 4* hotel z HB za 999 zł

Wylot do Pafos z Katowic. Zaplanujcie przyszłoroczny urlop na słonecznej wyspie. W cenie loty i siedem noclegów w komfortowych warunkach oraz dwa posiłki w formie bufetu dziennie.

Promocja Ryanaira: Loty do Jordanii, Włoch, na Cypr i Maltę za 78 zł!

Wyloty do Ammanu, Neapolu, Katanii, Pafos i na Maltę. Wybierz swój ulubiony kierunek i wyrusz na urlop w świetnej cenie. Loty z Wrocławia, Katowic i Krakowa.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)