push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #pafos

Pafos z all inclusive: tydzień w 4* hotelu za 2389 zł

Wyloty do Pafos z Katowic. 4* Mayfair Hotel & Gardens oferuje 2 baseny, zielony ogród, bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, animacje oraz wyżywienie w formule all inclusive

Cypr z pełnym wyżywieniem: tydzień w hotelu w Pafos za 1779 zł

Wylot do Pafos z Katowic. 3* hotel Veronica znajduje się niedaleko plaży. Dla gości przygotowano klimatyzowane pokoje oraz bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną. W cenę pakietu wliczono wyżywienie full board plus: śniadania, obiady, kolacje oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe (limitowane).

Cypr na wypasie: wczasy z wyżywieniem w 5* hotelu od 1859 zł

Wyloty do Pafos z Berlina, Wrocławia i Katowic. King Evelthon Beach Hotel and Resort jest położony bezpośrednio przy plaży. Oferuje komfortowe pokoje, smaczną kuchnię, kryty basen i wiele więcej udogodnień.

Wczasy na Cyprze: 4* hotel z wyżywieniem od 1309 zł

Wyloty do Pafos z Wrocławia i Krakowa. Capital Coast Resort & Spa położony jest przy plaży i oferuje malownicze widoki na Morze Śródziemne, a także baseny oraz klimatyzowane pokoje.

Cypr w świetnej cenie: Loty + 7 noclegów za jedyne 589 zł!

Wylot do Pafos z Katowic. Cena 589 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ostatni dzwonek: Cypr, 4* Leonardo Plaza Cypria Maris Beach Hotel & Spa z all inclusive za 1899 zł

Wylot do Pafos z Warszawy. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym bezpośrednio przy plaży, ok. 4 km od centrum miasta. Oferuje 3 baseny, siłownię, aqua fitness i squasha.

Długi wypoczynek na Cyprze: Loty + 25 noclegów za 1893 zł (Święta i Sylwester)

Wylot do Pafos z Gdańska. Cena 1893 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wczasy na Cyprze: tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem od 1389 zł

Wyloty do Pafos z Berlina, Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia. W 4* Capital Coast Resort & Spa przygotowano komfortowo urządzone, klimatyzowane pokoje oraz kilka basenów. Obiekt znajduje się tuż przy plaży, a w cenę pakietu wliczono wyżywienie w postaci śniadań oraz obiadokolacji.

1 2 3 4 5 6 12

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)