push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #pafos

Wczasy na Cyprze: 7 dni z wyżywieniem w 4* hotelu przy plaży od 1349 zł

Wylot do Pafos z Katowic i Wrocławia. Capital Coast Resort & Spa położony jest przy plaży i oferuje malownicze widoki na Morze Śródziemne. W hotelu znajdziecie baseny i klimatyzowane pokoje.

Cypr na bogato: 5* hotel z premium all inclusive od 2079 zł

Wyloty do Pafos z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. King Evelthon Beach Hotel and Resort położony jest bezpośrednio przy plaży. Oferuje komfortowe pokoje, smaczną kuchnię, basen otwarty, basen kryty i wiele więcej udogodnień.

Wypoczynek na Wyspie Afrodyty: Cypr, 4* hotel z all inclusive za 1624 zł

Wyloty do Pafos z Katowic. Cena 1624 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kilka dni na Wyspie Afrodyty: Cypr, znakomity 4* hotel z all inclusive za 1065 zł

Wyloty do Pafos z Wrocławia. Cena 1065 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wczasy na Cyprze: 4* hotel z wyżywieniem od 1549 zł

Wylot do Pafos z Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Hotel Amphora jest położony 3 minuty spacerem od plaży. W kompleksie do dyspozycji gości jest bar, restauracja i basen.

Wczasy na Cyprze: 7 dni z wyżywieniem w 4* hotelu przy plaży od 1489 zł

Wylot do Pafos z Katowic i Wrocławia. Capital Coast Resort & Spa położony jest przy plaży i oferuje malownicze widoki na Morze Śródziemne. W hotelu znajdziecie baseny i klimatyzowane pokoje.

Wczasy na Cyprze: malowniczo położony znakomity hotel z wyżywieniem od 2253 zł

Wylot do Pafos z Katowic, Poznania i Warszawy. Cynthiana Beach znajduje się przy prywatnej plaży. Hotel oferuje 3 baseny, siłownię, wieczory taneczne, muzykę na żywo i przedstawienia.

Wypoczynek na Wyspie Afrodyty: Pięknie położony Cynthiana Beach z wyżywieniem za 1524 zł

Wylot do Pafos z Warszawy. Na terenie tego świetnie ocenianego hotelu skorzystacie z 3 basenów, siłowni, wieczorów tanecznych, muzyki na żywo i przedstawień.

1 2 3 4 5 6 11

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)