push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #jesien

Podróż do Wiecznego Miasta. Kilkudniowy city break w Rzymie za 315 zł

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 315 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Hiszpanii: 3-dniowy urlop na Teneryfie za 382 zł

Wyloty z Warszawy (Modlin). Cena 382 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Znakomity 5* Albatros Sea World Resort Marsa Alam z all inclusive za 1387 zł

Wyloty do Egiptu z Warszawy i Katowic. Zaplanujcie urlop last minute i wypocznijcie korzystając z ciepła i bezchmurnego nieba. Zakwaterowanie w hotelu, który zbiera mnóstwo pozytywnych opinii.

Luksus w świetnym hotelu w Turcji: 5* Bellis Deluxe z all inclusive od 1431 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt ma znakomite opinie (5/5 w serwisie TripAdvisor), dlatego zaspokoi wymagania najwybredniejszych. Terminy na październik i listopad.

Madera: 4* hotel z wyżywieniem i pięknym widokiem za 1299 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Największym atutem Rocamar & Royal Orchid jest położenie na klifie, z którego podziwiać będziecie piękno Oceanu Atlantyckiego. Sporo udogodnień sprawi, że nie będziecie się nudzić.

Wyspy Kanaryjskie: 4* AluaVillage Fuerteventura z all inclusive od 1579 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Hotel położony jest tuż przy jednej z najładniejszych plaż oraz blisko centrum miejscowości. Na dachu znajduje się taras, z którego rozpościera się piękny widok na Atlantyk.

Sharm El Sheikh: Znakomity (opinie 5/5) 5* Albatros Aqua Park z all inclusive za 1387 zł

Wyloty do Egiptu z Warszawy i Katowic. Hotel położony jest na bardzo dużym obszarze, znajdziecie tam jeden z największych parków wodnych w mieście. Dotychczasowi urlopowicze bardzo zachwalają obiekt.

Podróż do Włoch: Kilkudniowy pobyt na Sardynii za 372 zł

Wyloty z Krakowa. Cena 372 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 261

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)