push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Albania! Obserwuj #albania

Wakacje: All inclusive light kilka kroków od plaży w Albanii od 1718 zł

Wyloty do Tirany z Katowic, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy (Modlin) i Wrocławia. Dostępnych jest sporo terminów od czerwca do sierpnia tego roku, wybierzcie jeden i planujcie urlop w promieniach słońca.

Urlop w Albanii w hotelu położonym bezpośrednio przy plaży od 961 zł

Wyloty do Tirany z Poznania, Warszawy (Modlin), Katowic i Wrocławia. Hotel Vala to kameralny obiekt, świeżo wyremontowany, w cenie otrzymacie codzienne śniadania. W czerwcu możecie liczyć na sporo słońca i ciepło.

Wakacje 2020: Albania, 4* hotel z all inclusive od 1695 zł

Wyloty na Bałkany z Poznania, Bydgoszczy, Krakowa i Gdańska. Obiekt jest kameralny i zlokalizowany w cichej okolicy, tuż przy piaszczystej plaży. Posiada bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Wakacje 2020 w Albanii za 750 zł. Podróż PLL LOT i noclegi

Wyloty do Tirany z Warszawy. Cena 750 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przeloty czarterowe do Albanii za 399 zł

Wylot do Tirany 25 września z Katowic. Skorzystaj z okazji i wybierz się do Albanii korzystając z taniego połączenia czarterowego. Na miejscu noclegi już od 44 zł/2 os./noc.

Albania last minute: 4* hotel z all inclusive za 1545 zł

Wylot na Bałkany 25 września z Warszawy linią Enter Air. Największym atutem obiektu jest położenie bezpośrednio przy piaszczystej plaży. W cenie zakwaterowanie w pokoju z częściowym widokiem na morze.

2-tygodniowy urlop w Albanii za jedyne 771 zł!

Wylot do Albanii z Warszawy (Modlin) i Wrocławia 16 września. Cena 771 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Tanie wczasy w Albanii: 3* hotel z HB za 889 zł

Wylot 25 września z Katowic na tydzień. Gościnny pensjonat znajdujący się w centrum miasteczka Ksamil i zaledwie 350 metrów od plaży.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)