push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Albania! Obserwuj #albania

PLL LOT: Macedonia Północna, Serbia, Albania, Czarnogóra i Słowenia od 185 zł. Również na Sylwestra!

Wyloty z Warszawy z naszym narodowym przewoźnikiem w terminach między 15 października a 31 stycznia 2022 roku (w zależności od kierunku różne daty). Promocja będzie aktualna dzisiaj do północy.

Albania last minute: 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1399 zł

Wyloty do Tirany z Katowic i Warszawy. VM Resort oferuje basen dla dzieci i dorosłych, centrum spa i dogodne położenie kilka kroków od morza.

Tanio: Albania i Zjednoczone Emiraty Arabskie w jednej podróży od 229 zł (loty)

Wyloty do Tirany i dalej do Abu Zabi z Berlina linią lotniczą Wizz Air. Upieczcie dwie pieczenie na jednym ogniu i wybierzcie się w podróż na Bałkany i Półwysep Arabski. Dostępne terminy od października do grudnia tego roku.

Albania last minute za 672 zł. W cenie bilety czarterowe i noclegi

Wylot do Tirany z Poznania. Cena 672 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Bałkanach: Albania, 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1667 zł

Wyloty do Tirany z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Brilliant Hotel & SPA położony jest kilka kroków od morza, przy promenadzie i blisko lasu piniowego.

Pożegnanie lata w Albanii: Pobyt w 4* hotelu z all inclusive za 1399 zł

Wylot do Tirany z Katowic. Obiekt Onufri znajduje się ok. 15 km od centrum miejscowości Durres. Oferuje restaurację, bar hotelowy i bar przy basenie.

Albania last minute: 4* hotel z all inclusive za 1657 zł

Wyloty do Tirany z Katowic i Warszawy. Obiekt Rean położony jest blisko promenady i niecałe 100 m od morza. Znajduje się w nim tylko 27 pokoi, możecie więc liczyć na kameralną atmosferę podczas urlopu.

Lato w Albanii za 901 zł. W cenie loty PLL LOT + 7 noclegów ze śniadaniami w 4* hotelu

Wylot do Tirany z Warszawy na pokładzie samolotu PLL LOT. Cena 901 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 17

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)