push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Albania! Obserwuj #albania

Wiosna w Albanii: Loty + 11 noclegów na wybrzeżu za 496 zł!

Wylot do Tirany z Wrocławia. Cena 496 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna w Albanii: Loty + 4 noclegi na wybrzeżu za jedyne 263 zł!

Wylot do Tirany z Wrocławia. Cena 263 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: all inclusive nad morzem w Albanii od 2086 zł

Wyloty do Tirany z Katowic, Poznania oraz Warszawy. 3* Casa Durres to kameralny, nowoczesny obiekt wypoczynkowy. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się piaszczysta plaża, a w cenę pakietu wliczono wyżywienie w formule all inclusive.

Szczyt sezonu wakacyjnego w Albanii: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 2176 zł

Wyloty do Tirany z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt Edart położony jest w turystycznej miejscowości Durres, w cichej i spokojnej okolicy.

Przedłużony weekend w Tiranie (loty + 4* hotel ze śniadaniami) za 377 zł

Wylot na Bałkany z Wrocławia. Cena 377 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Szczyt sezonu wakacyjnego w Albanii: Loty + 4 noclegi ze śniadaniami za 298 zł!

Wylot na Bałkany z Wrocławia. Cena 298 zł za osobę przy czterech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 26

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)