push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Albania! Obserwuj #albania

Wakacje z all inclusive w Albanii w 4* hotelu przy plaży od 1293 zł

Wyloty z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Obiekt jest kameralny i zlokalizowany w spokojnej okolicy, tuż nad morzem. W 2017 roku hotel został odnowiony, więc możecie się spodziewać komfortowych warunków.

Wakacje w Albanii w promocyjnej cenie: 4* hotel z all inclusive od 1203 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Skorzystajcie z okazji i wypocznijcie nad ciepłym morzem, w promieniach słońca. Cena pakietu została obniżona o ok. 260 zł.

Wakacje na Bałkanach: Albania, 5* hotel z all inclusive przy plaży od 1699 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Gloria Palace & SPA to nowy hotel, powstały w 2019 roku. Niedaleko od obiektu znajduje się wiele barów, restauracji i sklepów.

Wakacje w Albanii w 4* hotelu z all inclusive od 1464 zł (dużo terminów)

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy (Modlin) i Wrocławia. Obiekt jest kameralny i zlokalizowany w spokojnej okolicy, kilka kroków od plaży. W 2017 roku obiekt został odnowiony.

Wypocznijcie na Bałkanach w wakacje. Albania, 4* hotel z all inclusive od 1543 zł

Wyloty z Wrocławia, Warszawy (Modlin), Poznania, Krakowa, Katowic i Gdańska. Największym atutem obiektu jest położenie bezpośrednio przy plaży, jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin.

Rekord cenowy: Loty do Albanii od 89 zł!

Wyloty do Tirany z Berlina. Dostępnych jest mnóstwo terminów od lipca do października, najtańsze bilety są dostępne na jesień.

1 2 3 4 5 6 10

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)