push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #grudzien

Karaiby z 5 miast w niskiej cenie: Wypoczynek na Curacao od 2354 zł. Dużo terminów

Wyloty z Berlina, Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia. Cena od 2354 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egzotyczny urlop w Omanie: Tydzień w hotelu ze śniadaniami od 1320 zł

Wyloty z Pragi lub Berlina. Cena od 1320 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

HIT! Bardzo tanie loty na Hawaje i Alaskę z kraju UE od 1287 zł!

Wyloty do USA z Amsterdamu liniami British Airways/Iberia/Finnair. Dostępne są terminy od września 2021 do stycznia 2022 roku. Możliwe trasy: Anchorage, Fairbanks, wyspa Maui, wyspa Oahu, wyspa Kauaʻi, Kailua-Kona.

Egzotyka (Pacyfik): Wypoczynek na Marianach Północnych za 2988 zł

Wyloty z Pragi. Cena 2988 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Wypoczynek w Omanie w 5* hotelu z pełnym wyżywieniem (FB Plus) od 2965 zł

Wyloty z Warszawy od września do grudnia. Obiekt znajduje się pomiędzy morzem a majestatycznymi Górami Qara. Na miejscu bezpłatnie skorzystacie z siłowni, sauny, łaźni parowej i basenów.

Karaiby: 3* hotel ze śniadaniami i basenem na Arubie od 2580 zł. Dużo terminów

Wyloty z Berlina. Cena od 2580 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Loty do Iranu od 831 zł

Wyloty do Teheranu z Berlina w listopadzie i grudniu. Skorzystajcie z propozycji i wybierzcie się tuż zza naszej zachodniej granicy do pięknego i mało odkrytego kraju.

Oman: 5* hotel z ultra all inclusive przy plaży od 3481 zł

Wyloty do Salala z Warszawy. Kairaba Mirbat Resort położony jest na wybrzeżu Morza Arabskiego, u stóp gór Jebel Samhan Mountain. Na miejscu skorzystacie z wielu udogodnień, m.in. lagunowego basenu o powierzchni ok. 2000 m2.

1 2 3 4 5 6 146

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)