push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #grudzien

Wyspy Zielonego Przylądka: Znakomity 5* Riu Funana z all inclusive za 3574 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. W cenie pobytu pełne wyżywienie z przekąskami, napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz łaźnia parowa, siłownia, aerobik, aqua aerobik, siatkówka plażowa, snorkeling i pływanie kajakiem.

Luksus w ZEA: Znakomity Waldorf Astoria Ras Al Khaimah z wyżywieniem od 4887 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy i Katowic. Luksusowy i bardzo elegancki hotel znanej sieci, świadczący usługi na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości m.in. strefa spa, siłownia oraz korty tenisowe.

Rajski Mauritius w bardzo dobrej cenie: 14-dniowy urlop za 2715 zł!

Wyloty do Afryki z Warszawy. Cena 2715 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1189 zł. Bardzo dużo terminów!

Wyloty do Afryki z Berlina od listopada 2020 do kwietnia 2021 roku. Long Beach Resort znajduje się kilka kroków od Morza Czerwonego, akwenu słynącego z doskonałych warunków do nurkowania.

Madera: Bardzo dobry 5* hotel ze śniadaniami za 1302 zł!

Wyloty do Portugalii z Berlina. Cena 1302 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Kraina ognia i lodu: Kilkudniowy pobyt na Islandii za 465 zł

Wyloty do Reykjaviku z Gdańska. Cena 465 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus na Gran Canarii: Santa Catalina, a Royal Hideaway Hotel 5*GL za 1983 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1983 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 115

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)