Wakacje w Albanii za 835 zł. Bilety PLL LOT + tydzień w 4* hotelu przy plaży

Wyloty do Tirany z Poznania. Cena 835 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Turcji w 4* hotelu z all inclusive od 888 zł

Wyloty z Gdańska, Poznania i Wrocławia. Seher Sun Beach znajduje się blisko prywatnej, piaszczystej plaży. Na terenie obiektu skorzystacie z basenu ze zjeżdżalniami, amfiteatru, siłowni, tenisa i sauny fińskiej.

Wakacje w Gruzji nad morzem za 774 zł. Bilety PLL LOT + 7 nocy w 4* hotelu ze śniadaniami

Wyloty do Batumi z Warszawy. Cena 774 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Weekendowa promocja PLL LOT: Wakacyjne loty od 295 zł (dużo kierunków)

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Albanii i na Cypr z 5 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Warszawy (19 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (5 kierunków), Wrocławia (Barcelona) i Gdańska (2 kierunki).

Karaiby bez testu: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3299 zł

Wyloty do miejscowości Puerto Plata z dwóch miast. Skorzystajcie z okazji last minute i wybierzcie się w podróż za ocean. Polecicie na pokładzie "Dreamlinera" i zamieszkacie w komfortowym obiekcie przy plaży.

Długi urlop na Karaibach: Dominikana, 4* hotel z all inclusive na 16 dni za 4299 zł!

Wylot z Warszawy samolotem Boeing 787 "Dreamliner". Skorzystajcie z naszej propozycji i porządnie wypocznijcie w komfortowym hotelu, tuż przy plaży.

Perła Atlantyku w wakacje: Madera, tydzień w hotelu ze śniadaniami za 930 zł

Wyloty do Portugalii z Berlina. Cena 930 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Rodos za 1157 zł. Bilety PLL LOT + hotel z all inclusive!

Wyloty do Grecji z Gdańska. Cena 1157 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 117

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)