push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #fuerteventura

Najpiękniejsze plaże Wysp Kanaryjskich czekają: Fuerteventura z all inclusive od 1299 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic. Wypoczniecie na pięknej wyspie położonej na Atlantyku, w dobrze ocenianym hotelu z basenem, wielofunkcyjnym boiskiem sportowym i kortami tenisowymi.

Błogie lenistwo na Kanarach: Fuerteventura, 4* hotel z all inclusive od 1449 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu skorzystacie z dwóch basenów (1 dla dzieci), siłowni, kortu tenisowego i boiska do gry w piłkę nożną.

Fuerteventura: 4* hotel z all inclusive od 1509 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. ClubHotel Drago Park znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 5 km od miejscowości Costa Calma. Na jego terenie skorzystacie z podgrzewanego basenu.

Fuerteventura luksusowo: Piękny hotel R2 Rio Calma z wyżywieniem od 1699 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Hotel piękny, jak z bajki, zbudowany w kolonialnym stylu, zachwyca elegancją i wieloma udogodnieniami. Zrelaksujecie się w basenie infinity z widokiem na ocean.

Fuerteventura w atrakcyjnej cenie: 3* hotel z all inclusive od 1316 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu Globales Costa Tropical skorzystacie z dwóch basenów, wielofunkcyjnego boiska sportowego i kortów tenisowych.

Fuerteventura: 4* Occidental Jandia Playa z all inclusive blisko pięknej plaży od 1897 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Na terenie tego bardzo dobrze ocenianego hotelu skorzystacie z basenów, trawiastego kortu tenisowego, strefy spa oraz siłowni.

Beztroski urlop na Fuerteventurze w 4* hotelu z all inclusive od 1382 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Czekają na was m.in. dwa baseny, siłownia, kort tenisowy i boisko do gry w piłkę nożną.

Fuerteventura: 4* hotel z all inclusive od 1479 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. W obiekcie skorzystacie m.in. z 2 basenów (w tym 1 dla najmłodszych), kortu tenisowego, siłowni oraz boiska do gry w piłkę nożną.

1 2 3 4 5 6 42

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)