push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute do Izraela! Obserwuj #izrael

Promocja Ryanaira: Loty nad Morze Czerwone (Ejlat) za 78 zł

Wyloty do Izraela z Warszawy (Modlin). Ucieknij przed zimnem nad ciepły akwen, gdzie słońca powinno być pod dostatkiem. Tygodniowy urlop wystarczy, aby porządnie wypocząć i pozwiedzać okolice.

Krótka podróż do Tel Awiwu za 341 zł (loty + noclegi ze śniadaniami)

Wylot do Izraela z Poznania. Cena 341 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty nad Morze Czerwone od 78 zł!

Wyloty do Ejlatu z Warszawy w listopadzie i grudniu. Kiedy u nas zagości jesień i chłód, wybierz się nad ciepłe morze, do Izraela. Na miejscu będzie spora szansa na kąpiele morskie i słoneczne.

Bardzo tanie loty nad Morze Czerwone od 95 zł

Wyloty do Ejlatu z Warszawy w listopadzie i grudniu. Kiedy u nas zagości chłód, wybierz się nad ciepłe morze, do słonecznego Izraela.

Tydzień w Izraelu nad Morzem Czerwonym za 688 zł

Wyloty w grudniu z Warszawy do Ejlatu. Cena 688 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Krótka podróż nad Morze Czerwone za 281 zł (loty + noclegi)

Wylot do Izraela w listopadzie z Warszawy. Cena 281 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty nad Morze Czerwone (Ejlat) za 95 zł

Wyloty z Warszawy w terminie 12-19 grudnia. Kiedy u nas zagości chłód, wy wybierzecie się do ciepłego i słonecznego Izraela. Cena dla członków WDC, pozostali zapłacą 51 zł więcej.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)