push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #tirana

Wakacje na Bałkanach: all inclusive w Albanii od 1999 zł

Wylot do Tirany z Warszawy i Katowic. Hotel Onufri położony jest w spokojnej okolicy, ok. 450 m od plaży. Oferuje restaurację, bar hotelowy i bar przy basenie.

Wakacje w Albanii: all inclusive w 4* hotelu blisko plaży od 2144 zł

Wyloty do Tirany z Katowic i Warszawy. Hotel Monaco Garden położony jest tuż przy plaży w miasteczku Golem. Obiekt oferuje klimatyzowane pokoje i restaurację z tarasem z widokiem na morze.

Wczasy w Albanii: 5* Brilliant Hotel & SPA z all inclusive od 1724 zł

Wylot do Tirany z Warszawy i Katowic. Hotel, w którym spędzicie tydzień, mieści się tuż przy bardzo ładnej, piaszczystej plaży w Golem. Oferta obejmuje kryty basen, centrum spa oraz wieczorną rozrywkę.

Wakacje w Albanii za 609 zł. W cenie loty i 4 noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami

Wyloty do Tirany z Katowic. Cena 609 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lipiec w Albanii: Loty + 11 noclegów w 4* hotelu ze śniadaniami za 1074 zł

Wyloty do Tirany z Katowic. Cena 1074 zł za osobę przy trzech osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Nowa trasa i od razu HIT! Wakacyjne loty do Albanii za 98 zł!

Wyloty do Tirany z Wrocławia linią lotniczą Wizz Air. Dopiero co ogłoszona trasa i od razu tak świetna cena! Warto skorzystać i zaplanować urlop w szczycie sezonu na Bałkanach.

Wakacje na Bałkanach: Bilety PLL LOT do Albanii + zakwaterowanie ze śniadaniami od 749 zł

Wyloty do Tirany z Bydgoszczy, Gdańska, Zielonej Góry, Krakowa, Katowic, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Cena od 749 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)