push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #tirana

All inclusive w Albanii: wczasy w 4* hotelu za 1358 zł

Wylot do Tirany z Warszawy. Hotel Edart znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w kurorcie Durres i oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Lato na Bałkanach: all inclusive w 4* hotelu w Albanii od 1789 zł

Wyloty do Tirany z Warszawy i Katowic. Hotel Leonardo położony jest przy prywatnej plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Obiekt oferuje centrum fitness oraz klimatyzowane pokoje.

Lato w Albanii: all inclusive w 4* hotelu za 1843 zł

Wylot do Tirany z Warszawy. Hotel Edart znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w kurorcie Durres i oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

First minute: Tygodniowe wakacje w Albanii w lipcu za 862 zł (4* hotel ze śniadaniami)

Wyloty do Tirany z Katowic. Cena 862 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lato w Albanii: all inclusive w 4* hotelu od 1987 zł

Wyloty do Tirany z Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Hotel Edart znajduje się tuż przy piaszczystej plaży w kurorcie Durres i oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki.

Lato w Albanii: tydzień w luksusowym 5* hotelu od 2459 zł

Wyloty do Tirany z Katowic i Warszawy. 5* Aria Karpen Resort & SPA by Aler Group to nowoczesny hotel zlokalizowany w okolicy Durres. Dla gości przygotowano strefę spa, basen oraz restaurację z all inclusive.

Lato w Albanii: all inclusive w 4* hotelu za 2509 zł

Wylot na Bałkany z Warszawy. Hotel Horizont położony jest w znanym albańskim kurorcie Durres. W obiekcie znajdziecie basen i klimatyzowane pokoje.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)