push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #krakow

Rewelacja! Zjednoczone Emiraty Arabskie, luksusowy 5* hotel z all inclusive za 2599 zł!

Wylot do ZEA z Krakowa. Świetna oferta last minute wypoczynku na Półwyspie Arabskim. Zakwaterowanie w zbierającym znakomite recenzje Doubletree By Hilton Resort & Spa!

Tygodniowe wakacje (lipiec) na Santorini za 862 zł!

Wyloty do Grecji z Krakowa. Cena 862 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Czerwcowy wypoczynek nad Morzem Czarnym (Bułgaria) w 4* hotelu od 576 zł!

Wyloty do Burgas z Krakowa. Zaplanujcie wiosenną podróż w bardzo dobrej cenie, za pobyt ze śniadaniami zapłacicie tytułowe 576 zł, z dwoma posiłkami dziennie 756 zł.

Bardzo tanie loty do Chorwacji za 85 zł!

Podróż na Bałkany z Krakowa. Skorzystajcie z propozycji i wybierzcie się na wiosenną wycieczkę do malowniczej Dalmacji. Łączycie loty dwoma przewoźnikami.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Hotel z all inclusive przy plaży od 2339 zł

Wyloty z Warszawy i Krakowa. Mirage Bab Al Bahr Tower& Resort oddany został do użytku w drugiej połowie 2020 roku. Znajduje się przy prywatnej plaży.

Włochy: Późna wiosna nad Adriatykiem w hotelu ze śniadaniami za 417 zł

Wyloty do Rimini z Krakowa. Cena 417 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podróż do Dubaju: 3* Ibis Deira ze śniadaniami za 1470 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym blisko największych atrakcji miasta.

Czerwiec nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive za 993 zł

Wylot do Burgas z Krakowa. Na terenie obiektu Regatta Palace skorzystacie z basenu, restauracji, baru, sali fitness, bilarda i darta.

1 2 3 4 5 6 95

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)