push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #maj

Minorka first minute: 4* hotel z wyżywieniem od 1428 zł

Wyloty na Baleary z Katowic i Warszawy. Valentin Son Bou to komfortowy, bardzo dobrze oceniany obiekt, położony w spokojnej okolicy. Oferuje 3 baseny (w tym kryty), siłownię, korty tenisowe i udogodnienia dla najmłodszych.

First minute: Porto Santo, 4* hotel ze śniadaniami za 1439 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1439 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty do Egiptu z kraju UE od 88 zł!

Wyloty do Sharm el Sheikh z Wiednia linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z oferty i już dziś zacznijcie planować urlop nad Morzem Czerwonym. Dostępnych jest dużo terminów od stycznia do sierpnia 2022 roku.

Karaiby bez paszportu: Urlop na Martynice od 1996 zł. Od stycznia do czerwca (ferie, majówka)

Wyloty z Berlina. Cena 1996 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Minorka first minute: 4* hotel z all inclusive od 1620 zł

Wyloty na Baleary z Katowic i Warszawy. Globales Los Delfines położony jest ok. 650 m od centrum Cala'n Forcat. Na miejscu skorzystacie z 3 basenów, zjeżdżalni wodnych, siłowni. Na najmłodszych czeka plac zabaw, pokój gier i zabaw.

Majówka na Malediwach (Atol Addu): 3* hotel ze śniadaniami za 3554 zł

Wylot z Warszawy. Cena 3554 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo tanie loty British Airways: Toronto i Cancun od 885 zł!

Wyloty do Kanady i Meksyku z Berlina. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie podróż za ocean. Do wyboru Jukatan z zabytkami i pięknymi plażami oraz Toronto, stamtąd przysłowiowy "rzut beretem" do wodospadu Niagara.

First minute: Loty do RPA (Kapsztad) od 1481 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Ciekawa oferta lotów na południe kontynentu, do dalekiej Republiki Południowej Afryki. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od grudnia 2021 do czerwca 2022 roku.

1 2 3 4 5 6 202

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)