push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #maj

Malta: 11-dniowy urlop ze śniadaniami za 621 zł!

Wyloty z Poznania. Cena 621 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bułgaria: 4* Riu Helios Bay z all inclusive przy plaży za 1274 zł

Wylot nad Morze Czarne z Warszawy. Do waszej dyspozycji będą 3 restauracje, basen z tarasem oraz przestronne, komfortowo wyposażone pokoje.

Chorwacja: 4* hotel z wyżywieniem za 1270 zł

Wylot na Bałkany z Warszawy. Obiekt Krasna znajduje się w kurorcie Drvenik, położonym w środkowej Dalmacji, w malowniczym regionie kraju.

Okazja: Czarnogóra, 3* hotel z wyżywieniem za 870 zł!

Wylot na Bałkany z Warszawy. Łapcie świetną ofertę, urlop w malowniczym kraju poniżej "tysiaka". Spieszcie się, takie pakiety szybko znikają.

Baleary zapraszają na wypoczynek: Majorka z all inclusive od 1349 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic, Poznania i Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie z 2 basenów (odkrytego i krytego), restauracji, baru, sauny fińskiej.

Urlop na największej greckiej wyspie (Kreta) w 4* hotelu z all inclusive od 1393 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Wypocznijcie na słonecznej wyspie w hotelu, który może stanowić dobrą bazę wypadową do zwiedzania.

HIT: Meksyk, 9-dniowy wypoczynek z all inclusive za 2573 zł!

Wyloty do Cancun z Warszawy. Cena 2573 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Luksus w Dominikanie: 11 dni w 5* hotelu Riu z all inclusive za 4615 zł

Wylot na Karaiby z Warszawy. Skorzystajcie z obniżki ceny i wybierzcie się w niezapomnianą podróż za ocean. Zakwaterowani będziecie w bardzo dobrze ocenianym Riu Bambu, tuż przy pięknej plaży. Kierunek nie wymaga testu.

1 2 3 4 5 6 166

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)