push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wroclaw

Czarnogóra: Bardzo dobry 4* Iberostar Herceg Novi z HB lub AI przy plaży od 1226 zł

Wylot 15 października z Wrocławia na tydzień. Obiekt posiada bardzo dobre opinie i jego największym atutem jest malownicze położenie tuż przy morzu.

Pożegnaj wakacje w Grecji. Dwa tygodnie na Rodos za 1660 zł

Wylot do Grecji z Wrocławia w sierpniu. Cena 1660 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Turcja, bardzo dobry 5* hotel z all inclusive od 984 zł

Wyloty w listopadzie i grudniu z Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania i Wrocławia na 7 lub 14 dni. Hotel Aska Just in Beach położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na gości czeka wiele udogodnień.

Czarnogóra na 2 tygodnie za jedyne 578 zł!

Wyloty z Wrocławia do Podgoricy linią Ryanair. Cena 578 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek z all inclusive na Majorce za 1549 zł

Wylot 8 października z Wrocławia na tydzień. Hotel znajduje się około 800 metrów od plaży. W pobliżu obiektu są restauracje, dyskoteka oraz przystanek autobusowy.

Leć w wakacje do gorącej Turcji za 399 zł (czarterem)

Wylot 11 sierpnia z Wrocławia do Antalyi na 10 dni linią Enter Air. Skorzystaj z okazji last minute i leć odpocząć. Lot potaniał o 100 zł.

Urlop w Hiszpanii (Majorka) za 933 zł

Wylot 8 października z Wrocławia do Palma de Mallorca na tydzień. Zakwaterowanie w hotelu apartamentowym z basenem zewnętrznym i brodzikiem dla najmłodszych.

Tygodniowy urlop ze śniadaniami w Palermo na Sycylii za 749 zł

Wylot w listopadzie z Wrocławia linią Ryanair. Cena 749 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 42

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)