push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bulgaria

Wypoczynek nad Morzem Czarnym w hotelu z HB od 634 zł

Wyloty w październiku z Krakowa do Bułgarii (Słoneczny Brzeg) na tydzień lub dwa tygodnie. Hotel znajduje się blisko piaszczystej plaży, w popularnej miejscowości wybrzeża Morza Czarnego.

Ale tanio! Tydzień w Słonecznym Brzegu za jedyne 228 zł!

Wyloty w październiku z Krakowa do Burgas. Cena 228 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w Bułgarii w 4* hotelu z all inclusive za 1644 zł

Wylot 20 sierpnia z Wrocławia na tydzień. Plaża znajduje się około 250 metrów od hotelu. W niedalekim sąsiedztwie obiektu znajdziesz sklepy, bary i restauracje.

Bułgaria: 4* hotel z all inclusive za 1162 zł

Wylot 6 października z Krakowa na tydzień. Na zewnątrz hotelu znajduje się basen oraz taras słoneczny z widokiem na morze oraz bar przy basenie.

Słoneczny Brzeg, 3* hotel z HB za 764 zł

Wylot 13 października z Krakowa na tydzień. Hotel przeszedł generalny remont w 2018 roku. Do plaży kilka minut, a do centrum Nessebaru 30 minut spacerem. Przed obiektem kursuje kolejka turystyczna.

Lato w Bułgarii w 4* hotelu z all inclusive za 1179 zł

Wylot 1 września z lotniska Szczytno-Szymany na tydzień. Obiekt Mena Palace położony jest około 250 metrów od piaszczystej plaży.

Urlop z all inclusive w Bułgarii od 979 zł

Wyloty 1, 6, 8 i 13 października z Krakowa na tydzień. Obiekt usytuowany jest około 150 metrów od piaszczystej plaży. Blisko od niego do wielu atrakcji Słonecznego Brzegu, najpopularniejszego kurortu Morza Czarnego.

Wakacje na Riwierze Bułgarskiej, 3* hotel z HB od 1577 zł

Wyloty 27 sierpnia z wielu polskich miast - Bydgoszczy, Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Katowic, Warszawy i Wrocławia.

1 2 3 4 5 6 49

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)