push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bulgaria

Weekendowa promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: 9 kierunków z 4 miast od 231 zł!

Wyloty do Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Włoch i na Cypr z 4 polskich miast. Podróże bezpośrednie z Katowic (Burgas, Ateny i Majorka), z Poznania (Burgas), z Gdańska (Burgas) i Warszawy (9 kierunków).

Pożegnanie lata nad Morzem Czarnym: 10 dni w Bułgarii w 4* hotelu za 546 zł!

Wyloty do Burgas z Krakowa. Cena 546 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek w Bułgarii w 4* hotelu ze śniadaniami od 577 zł!

Wyloty do Burgas z Krakowa, Gdańska i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i już dziś zacznijcie planować letnio-jesienny urlop nad Morzem Czarnym.

Wczasy w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive od 1096 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska, Warszawy i Katowic. MPM Tarsis to kompleks apartamentowy, otoczony pięknym parkiem w spokojnej części Słonecznego Brzegu, ok. 800 m od plaży.

Koniec lata w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive od 1046 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Regatta Palace jest usytuowany w odległości 100 metrów od Morza Czarnego i oferuje klimatyzowane pokoje oraz apartamenty z balkonem, basen i restaurację.

Wypoczynek w Bułgarii w 5* hotelu z all inclusive od 1479 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska, Katowic i Warszawy (Modlin). Imperial Palace położony jest kilka kroków od morza, w popularnej miejscowości wypoczynkowej - Słonecznym Brzegu.

Lato nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 1279 zł

Wyloty do Burgas z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Regatta Palace znajduje się w popularnej miejscowości wypoczynkowej - Słonecznym Brzegu. Piaszczysta plaża oddalona jest od obiektu o ok. 200 m.

1 2 3 4 5 6 72

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)