push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bulgaria

Czerwcowy wypoczynek nad Morzem Czarnym (Bułgaria) w 4* hotelu od 576 zł!

Wyloty do Burgas z Krakowa. Zaplanujcie wiosenną podróż w bardzo dobrej cenie, za pobyt ze śniadaniami zapłacicie tytułowe 576 zł, z dwoma posiłkami dziennie 756 zł.

Promocja weekendowa PLL LOT na wakacje i nie tylko: 23 kierunki i ceny od 304 zł!

Wyloty do Gruzji, Bułgarii, Grecji, Włoch, Hiszpanii, Macedonii Północnej, Czarnogóry, Chorwacji, na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy (20 kierunków), Katowic (9 kierunków), Poznania (3 kierunki), Rzeszowa (Zadar), Gdańska (Burgas) i Wrocławia (Kos). Oferta będzie ważna od 30 kwietnia do 3 maja, oferta dotyczy podróży od 30 kwietnia do 31 października tego roku.

Czerwiec nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive za 993 zł

Wylot do Burgas z Krakowa. Na terenie obiektu Regatta Palace skorzystacie z basenu, restauracji, baru, sali fitness, bilarda i darta.

Czerwiec w Bułgarii: Tydzień w 4* hotelu ze śniadaniami za 377 zł!

Wylot do Burgas z Warszawy (Modlin). Cena 377 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w Słonecznym Brzegu: 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1182 zł

Wyloty do Bułgarii z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Kuban Resort & Aqua Park znajduje się w centrum miasta, blisko atrakcji. Kuchnia serwuje dania międzynarodowe i lokalne przysmaki.

Promocja PLL LOT na wakacje i nie tylko: Ponad 20 kierunków i ceny od 306 zł!

Wyloty do Bułgarii, Grecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Chorwacji oraz na Cypr i Maltę. Podróże bezpośrednie z Warszawy, Katowic (więcej kierunków) i Poznania (Bułgaria). Oferta będzie ważna od 16 do 18 kwietnia tego roku, oferta dotyczy podróży od 28 kwietnia do 31 października tego roku.

Długi wypoczynek nad Morzem Czarnym: 14 dni z all inclusive w Bułgarii za 1398 zł

Wylot do Burgas z Poznania. W hotelu Avenue Deluxe czeka na was basen, siłownia oraz sauna. Dla najmłodszych urlopowiczów przygotowano plac zabaw.

Słoneczny Brzeg: Wakacje w Bułgarii w 4* hotelu za 663 zł

Wyloty do Burgas z Gdańska. Cena 663 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 68

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)