push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #larnaka

Wczasy na Cyprze: 4* hotel z wyżywieniem od 1362 zł

Wyloty do Larnaki z Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Anmaria Beach położony jest bezpośrednio przy plaży, blisko największych atrakcji słonecznej Wyspy Afrodyty.

Przedłużony weekend na Cyprze za 425 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Larnaki z Krakowa na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 425 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Sylwester na Cyprze za 1000 zł. W cenie loty do Larnaki i 7 dni w hotelu ze śniadaniami

Wylot z Gdańska. Cena 1000 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przedłużony weekend na Cyprze od 730 zł. W cenie bilety lotnicze i 5* hotel ze śniadaniami

Wyloty do Larnaki z Gdańska. Cena od 730 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja Wizz Air: 20% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z dzisiejszej oferty i zaplanujcie letnią lub jesienną podróż na słoneczne południe Europy (i nie tylko). Dostępne są loty we wrześniu, październiku i listopadzie.

Cypr na bogato: wczasy z wyżywieniem w 5* hotelu od 1562 zł

Wyloty do Larnaki z Gdańska i Wrocławia. Constantinos The Great Beach usytuowany jest dogodnie kilka kroków od morza i blisko sklepów, barów oraz restauracji.

Przedłużony weekend na Cyprze za 358 zł. W cenie loty + 3 noclegi w hotelu ze śniadaniami

Wylot do Larnaki z Wrocławia na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 358 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wczasy na Cyprze: 4* hotel z wyżywieniem od 1372 zł

Wylot do Larnaki z Gdańska i Wrocławia. Anmaria Beach położony jest bezpośrednio nad morzem, blisko turystycznych atrakcji słonecznej Wyspy Afrodyty.

1 2 3 4 5 6 15

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)