push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #larnaka

Cypr Północny: all inclusive w 4* hotelu od 1759 zł

Wyloty z Gdańska, Wrocławia, Warszawy i Katowic. Riverside Garden Resort oferuje baseny, kort tenisowy, koszykówkę, siatkówkę i muzykę na żywo 2 razy w tygodniu.

Wiosna na Cyprze za 306 zł. W cenie loty + 3 noclegi

Wylot do Larnaki z Wrocławia na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 306 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Szczyt sezonu wakacyjnego: Tanie loty na Cypr w lipcu od 105 zł!

Wyloty do Larnaki z Gdańska linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z propozycji i zaplanujcie wakacje na skąpanej w słońcu Wyspie Afrodyty.

11-dniowy wypoczynek na Cyprze w 4* hotelu z wyżywieniem za 1276 zł

Wyloty do Larnaki z Warszawy. Cena 1276 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna na Wyspie Afrodyty: Cypr, 4* hotel z wyżywieniem za 864 zł

Wyloty do Larnaki z Katowic. Cena 864 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z HB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wycieczka na Cypr za 185 zł. W cenie loty + 2 noclegi

Wylot do Larnaki z Warszawy na pokładzie samolotu Wizz Air. Cena 185 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie w hotelu. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Promocja w Wizz Air: 20% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z propozycji i zaplanujcie wycieczkę w atrakcyjnej cenie. Dostępne są wybrane kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika na loty do 8 kwietnia.

Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty po Europie za 44 zł

Wyloty do Włoch, Hiszpanii oraz na Maltę i Cypr z Warszawy i Krakowa. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty do 31 marca tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania Wizz Discount Club).

1 2 3 4 5 6 13

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)