push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #bergamo

Przedłużony weekend we Włoszech za 561 zł. Loty do Bergamo i 4* hotel ze śniadaniami

Wyloty z Poznania. Cena 561 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przedłużony weekend we Włoszech za 351 zł. Loty do Bergamo i 3 noclegi ze śniadaniami

Wyloty z Poznania. Cena 351 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Wakacyjne loty do Włoch (Bergamo) od 46 zł!

Wyloty do słonecznej Italii z Katowic linią lotniczą Ryanair. Nie można przejść obojętnie obok tak atrakcyjnej oferty. Skorzystajcie z niej i zaplanujcie urlop w szczycie sezonu w malowniczym regionie Starego Kontynentu.

Tanie loty do Włoch w promocji: Bilety na maj i czerwiec do 6 miast od 94 zł

Wyloty do Alghero, Bari, Bolonii, Neapolu, Katanii i Bergamo z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Wizz Air udostępnił 250 tysięcy biletów na loty do słonecznej Italii z terminami do końca czerwca. Promocja ważna tylko dziś.

Bardzo tanie loty do Włoch: Bergamo na majówkę za 42 zł, na wakacje od 66 zł!

Wyloty z Katowic linią lotniczą Ryanair. Nie macie jeszcze planów na "gorące" okresy urlopowe? Skorzystajcie z naszej propozycji i zaplanujcie wypoczynek w słonecznej Italii. Nie zapomnijcie odwiedzić malowniczych jezior Como i Garda.

Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty do Włoch za 44 zł

Wyloty do Rzymu, Bolonii, Bergamo, Neapolu i Bari z Warszawy, Krakowa i Katowic. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty do końca marca tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania członkostwa Wizz Discount Club).

HIT! Promocja Wizz Air bez WDC: Tanie loty do Włoch za 26 zł!

Wyloty do Rzymu, Bergamo, Katanii i Bari z Warszawy i Krakowa. Przewoźnik udostępnił wiele biletów na loty od stycznia do lutego tego roku. Oferta dla wszystkich (bez konieczności posiadania Wizz Discount Club).

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)