push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Warszawy! Obserwuj #warszawa

Ferie zimowe w Lizbonie: Loty + 3 noclegi w bardzo dobrze ocenianym hotelu za 371 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 371 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop w upalnym Egipcie: 5* Novotel Marsa Alam z all inclusive za 1299 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Obiekt posiada wiele udogodnień, na uwagę zasługuje długi pomost, z którego łatwo będzie eksplorować wspaniały podwodny świat Morza Czerwonego.

Urlop na pięknych plażach Fuerteventury. Fajny hotel z all inclusive od 1429 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Katowic i Warszawy. Arena Beach znajduje się w centrum Corralejo, w pobliżu piaszczystych wydm i parku krajobrazowego.

Luksus w Portugalii: Madera, 5* hotel z wyżywieniem za 1584 zł

Wylot do Funchal z Warszawy. Melia Madeira Mare Resort & SPA ma wiele znakomitych opinii, należy do znanej sieci hotelowej, możecie się spodziewać udanego urlopu kilka kroków od Oceanu Atlantyckiego.

Odwiedźcie miasto Gaudiego: Przedłużony weekend w Barcelonie w 4* hotelu za 364 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy (Modlin). Cena 364 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Turcja last second w hitowej cenie: 4* hotel z all inclusive od 626 zł!

Wyloty na Riwierę Turecką z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel Artemis Princess położony jest ok. 200 metrów od piaszczysto-żwirowej plaży i kilka kilometrów od centrum Alanyi.

Lećcie zobaczyć lewady: Madera, 3* hotel z wyżywieniem za 1189 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Dorisol Mimosa to komfortowy obiekt położony około kilkuset metrów od nadmorskiej, kilkukilometrowej promenady w stolicy wyspy, Funchal.

Życie jak w Madrycie: Przedłużony weekend (piątek-poniedziałek) za 220 zł!

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy (Modlin). Cena 220 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 564

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)