push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Warszawy! Obserwuj #warszawa

Perła Atlantyku: Wakacje na Maderze od 1699 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Poznajcie jedną z najpiękniejszych wysp świata, nie nadążycie z robieniem zdjęć. Do wyboru 3* hotel ze śniadaniami za 1699 zł i 4* hotel z dwoma posiłkami dziennie za 1999 zł.

Turcja: 11-dniowe wakacje w 4* hotelu z all inclusive za 1451 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Cena 1451 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z AI. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypocznijcie w malowniczej Czarnogórze: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1525 zł

Wyloty na Bałkany z Katowic, Poznania i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i pożegnajcie lato z wygodną formułą all inclusive. Zakwaterowanie ok. 4,5 km od centrum i Starego Miasta Ulcinj.

Weekendowy city break w Rzymie za 123 zł. Loty + nocleg

Wyloty do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 123 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Rodos last minute: 4* hotel z all inclusive za 1714 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Kolymbia Sky to kameralny obiekt położony blisko plaży, w pięknie utrzymanym ogrodzie z zielonymi trawnikami i kwitnącymi bugenwillami.

4-dniowa podróż na Teneryfę za 470 zł. Loty + noclegi ze śniadaniami!

Wylot do Hiszpanii z Warszawy. Cena 470 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Letni urlop dla singla: Bilet PLL LOT + 7 noclegów na Zakynthos za 1006 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Cena 1006 zł zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich: Fuerteventura, 4* hotel z all inclusive od 1824 zł

Podróż do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 1,2 km od oceanu. Dla aktywnych przygotowano windsurfing, surfing i szkołę nurkowania.

1 2 3 4 5 6 520

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)