push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Warszawy! Obserwuj #warszawa

Urlop w egzotycznym Omanie za 1415 zł. Loty czarterowe z dużym bagażem i noclegi

Wylot do Salala z Warszawy. Cena 1415 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wiosna na Balearach: Minorka, 3* hotel z all inclusive od 1769 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Warszawy. Globales Binimar znajduje się ok. 5 km od centrum Ciutadelli, ok. 300 m od plaży Cala Piques otoczonej skalistymi klifami.

Promocja: Riwiera Turecka, 5* hotel z all inclusive od 859 zł!

Wyloty do Antalyi z Katowic, Poznania i Warszawy. Seher Resort & Spa położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 6 km od centrum Side. Bezpłatnie oferuje hammam, saunę fińską, siłownię, aerobik, tenis stołowy i tenis ziemny.

Wyspy Zielonego Przylądka: 5* Riu Funana z all inclusive od 3578 zł

Wyloty na wyspę Sal z Warszawy. Hotel znanej sieci zdobył wiele pozytywnych opinii, oferuje wysoki standard usług. Na jego terenie bezpłatnie skorzystacie z łaźni parowej, siłowni, aqua aerobiku, siatkówki plażowej, snorkelingu i kajaków.

Wakacje w ZEA: Luksusowy 5* Rixos Bab al Bahr z all inclusive od 4346 zł

Wylot do Dubaju z Warszawy. Hotel z bogatą ofertą kulinarną i sportowo-rekreacyjną, jest wymarzonym miejscem dla najbardziej wymagających wczasowiczów.

Wypoczynek w Turcji: Znakomity 5* hotel z all inclusive od 988 zł!

Wyloty do Antalyi z Warszawy i Katowic. Oferta last minute, obok której trudno przejść obojętnie. Skorzystajcie i przez tydzień zamieszkajcie w obiekcie, który zyskał uznanie wielu wczasowiczów, oferuje wysoki standard usług.

Karaiby last minute: Dominikana, 4* hotel z all inclusive od 3999 zł

Wylot z Warszawy na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Obiekt położony jest dogodnie, bezpośrednio przy ładnej, piaszczystej plaży.

Szczyt sezonu urlopowego na Maderze: 5* hotel ze śniadaniami za 1713 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 1713 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 874

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)