push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Warszawy! Obserwuj #warszawa

Wypoczynek w Grecji: Kameralny hotel z all inclusive light od 1119 zł

Wyloty do Salonik z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i lećcie pożegnać sezon do słonecznej Grecji. Zakwaterowanie w skromnym hotelu z prawdziwie lokalnym klimatem, kilka kroków od błękitnego morza.

Wizz Air: 2-dniowa promocja i 30% zniżki na wybrane loty

Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie długo wyczekiwaną podróż w niższej cenie, dostępne są wybrane kierunki z siatki węgierskiego przewoźnika. Terminy lotów do 31 października 2021.

Wypoczynek w Czarnogórze w hotelu z all inclusive za 1555 zł

Wylot do Podgoricy z Warszawy. Slovenska Plaza Resort znajduje się ok. 50 m od plaży i ok. 500 m od centrum Budvy. Na terenie obiektu znajdują się basen, restauracja, bar oraz sklepik z pamiątkami.

Kenia: 14-dniowy wypoczynek ze śniadaniami przy plaży za 2848 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Cena 2848 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Meksyk w obniżonej cenie: 5* Riu Yucatan z all inclusive na 10 dni za 4790 zł

Wylot do Cancun z Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum miejscowości Playa del Carmen. Na aktywnych czekają siłownia, siatkówka plażowa, katamaran, snorkeling i kajaki.

Wyspy Zielonego Przylądka: Znakomity 5* hotel Riu z all inclusive od 2799 zł!

Wyloty na Sal z Katowic i Warszawy. Riu Funana położony jest blisko plaży, ok. 1,5 km od centrum Santa Maria. Na terenie hotelu skorzystacie z basenów, aerobiku, łaźni parowej, siłowni i sportów wodnych.

Urlop w Grecji: Kreta, 4* hotel z all inclusive i parkiem wodnym od 1699 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Wypocznijcie na największej greckiej wyspie, w komfortowym hotelu z wieloma udogodnieniami dla osób w każdym wieku.

Wypoczynek pod palmą: Dominikana na 11 dni, 4* hotel Riu z all inclusive od 3686 zł!

Wyloty na Karaiby z Warszawy. Riu Naiboa położony jest ok. 10 km od centrum El Cortecito, ok. 40 km od Salvaleon de Higueey. Na miejscu skorzystacie z basenów, parku wodnego, siłowni, 4 kortów tenisowych i sportów wodnych na plaży.

1 2 3 4 5 6 782

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)