push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Warszawy! Obserwuj #warszawa

Madera: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1929 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy i Katowic. Obiekt położony jest ok. 5 km od centrum Funchal. Oferuje komfortowe zakwaterowanie kilka kroków od Oceanu Atlantyckiego.

All inclusive na wyspie z księżycowymi krajobrazami. Lanzarote od 1699 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym ok. 400 m od plaży. Oferuje basen, wielofunkcyjne boisko sportowe, kort tenisowy i atrakcje dla najmłodszych.

Morze Czerwone (Hurghada): Hotel z all inclusive za 599 zł!

Wyloty do Egiptu z Warszawy, Katowic i Poznania. Bardzo niska cena za wypoczynek last minute w gorącym i słonecznym kraju.

Egipt last minute: 5* hotel z all inclusive i parkiem wodnym za 1299 zł

Wyloty do Hurghady z Warszawy i Katowic. Royal Lagoons Aqua oferuje 3 baseny ze zjeżdżalniami wodnymi, kort tenisowy, tenis stołowy, piłkę nożną, siatkówkę plażową, siłownię i animacje.

PLL LOT: Tanie bilety do Macedonii Północnej na Sylwestra za 254 zł

Wylot do Skopje z Warszawy. Skorzystajcie z dzisiejszej promocji naszego narodowego przewoźnika, zaplanujcie powitanie Nowego Roku na Bałkanach.

Loty do Lizbony za 65 zł! Bilety + 4 noclegi za 335 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy (Modlin). Cena 335 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egzotyczny urlop w Afryce: Kenia, 3* hotel z all inclusive od 2302 zł!

Wylot do Mombasy z Warszawy i Katowic. Turtle Bay położony jest bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Na jego terenie skorzystacie z restauracji głównej, pizzerii, restauracji a’la carte, 3 barów i 2 basenów.

Kontynent w miniaturze: Gran Canaria, hotel z all inclusive od 1899 zł

Wyloty na Wyspy Kanaryjskie z Warszawy i Katowic. Dunas Mirador Maspalomas oferuje 2 baseny, jacuzzi, tenis stołowy, bule, rzutki, aerobik, szachy ogrodowe i udogodnienia dla dzieci.

1 2 3 4 5 6 836

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)