push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Warszawy! Obserwuj #warszawa

Egipt last minute: 5* hotel z all inclusive za 1549 zł

Wylot do Hurghady z Warszawy. Na miejscu do dyspozycji gości oddano dwa baseny, w tym jeden podgrzewany. Wielbiciele smacznej kuchni docenią ofertę kulinarną serwowaną w 6 restauracjach.

Bułgaria: Znakomity 4* Riu Helios Bay z all inclusive przy plaży od 1239 zł

Wyloty do Burgas z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel znanej sieci zagwarantuje komfortowy wypoczynek nad Morzem Czarnym. Na miejscu skorzystacie z 3 basenów, siłowni, aqua fitness i siatkówki plażowej.

Majówka i nie tylko na Wyspie Hipokratesa. Kos w hotelu z wyżywieniem od 1091 zł

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Na gości hotelowych czekają 3 baseny, restauracja, bar, możliwość zagrania w siatkówkę plażową i tenisa stołowego.

Wypoczynek bezpośrednio przy plaży Diani. Kenia z all inclusive za 3349 zł

Wylot do Mombasy z Warszawy. Skorzystajcie z oferty last minute i wybierzcie się nad Ocean Indyjski, do bardzo dobrze ocenianego hotelu. Czekają na was m.in. 2 restauracje, 2 bary i basen.

Kreta wiosną: 4* hotel z all inclusive od 1338 zł

Wyloty do Grecji z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Na terenie obiektu skorzystacie z kortu tenisowego i tenisa stołowego. Do dyspozycji gości oddano 3 baseny, w tym 1 dla dzieci ze zjeżdżalniami.

Wypoczynek nad Morzem Czarnym w Batumi w 5* hotelu za 632 zł

Wyloty do Gruzji z Warszawy. Cena 632 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie i transfery. Suma nie zawiera ubezpieczenia.

Majówka w Turcji: 4* hotel z all inclusive blisko prywatnej plaży od 1386 zł

Wyloty do Izmiru z Katowic i Warszawy. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie zbliżającą się szybkimi krokami majówkę, zakwaterowanie nad Morzem Egejskim, w fajnym hotelu położonym pośród bujnej zieleni.

Wakacje w Grecji: Loty Lufthansą na Mykonos + noclegi na jachcie od 1207 zł

Wyloty z Warszawy, Wrocławia i Krakowa. Cena od 1207 zł za osobę przy jednej osobie w podróży. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 625

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)