push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #lato

Wakacje (lipiec) na Maderze: Malowniczo położony 4* hotel ze śniadaniami za 1489 zł

Wyloty do Portugalii z Warszawy. Cena 1489 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Świetna okazja! Dominikana, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2460 zł!

Wyloty na Karaiby z Berlina. Cena 2460 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w ZEA: Luksusowy 5* Rixos Bab al Bahr z all inclusive od 4346 zł

Wylot do Dubaju z Warszawy. Hotel z bogatą ofertą kulinarną i sportowo-rekreacyjną, jest wymarzonym miejscem dla najbardziej wymagających wczasowiczów.

Szczyt sezonu urlopowego na Maderze: 5* hotel ze śniadaniami za 1713 zł

Wylot do Portugalii z Warszawy. Cena 1713 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje: Dominikana, 5* Bahia Grand Principe Punta Cana z all inclusive od 4410 zł

Wyloty z Berlina. Bardzo dobrze oceniany hotel położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży. Czeka na was bogaty program animacyjny, muzyka na żywo i wiele udogodnień dla osób aktywnych.

Wakacyjne loty easyJet: 13 atrakcyjnych kierunków od 253 zł

Wyloty do Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Chorwacji, Francji, Czarnogóry, Grecji i Kosowa z Berlina. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od końca czerwca do sierpnia tego roku.

Dominikana na majówkę i nie tylko: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 2698 zł!

Wyloty na Karaiby z Berlina. Cena od 2698 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lipiec na Wyspach Kanaryjskich: 5* Hotel THe Volcan Lanzarote ze śniadaniami za 2406 zł

Wylot do Hiszpanii z Wrocławia. Cena 2406 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 346

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)