push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #wakacje

Wakacje na Balearach: Minorka, bardzo dobry hotel z HB od 2166 zł

Wyloty do Hiszpanii z Katowic i Poznania. Xaloc Playa zlokalizowany jest kilka kroków od piaszczystej plaży, na miejscu skorzystacie m.in. z basenu zewnętrznego.

Ryanair: Wakacyjne loty do Londynu, Edynburga i Wiednia za 78 zł (również weekendy)

Wyloty do Anglii z Gdańska, do Szkocji i Austrii z Warszawy (Modlin). Skorzystajcie z okazji i zaplanujcie urlop w wielkim mieście, dostępnych jest mnóstwo terminów przez cały lipiec.

Wakacje: Algarve na 14 dni, 4* hotel z pełnym wyżywieniem przy plaży za 1519 zł

Wylot do Faro z Berlina. Zaplanujcie letni urlop na pięknym południu Portugalii. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu położonym tuż przy plaży. W cenie trzy posiłki dziennie!

Słoneczne wakacje na Lazurowym Wybrzeżu za 946 zł

Wylot do Francji z Krakowa. Cena 946 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Ryanair: Wakacyjne loty do Norwegii na weekend i nie tylko za 62 zł

Wyloty do Oslo (Torp) z Warszawy (Modlin). Świeża obniżka cen na tej trasie i możliwość wybrania się na północ Europy w szczycie sezonu - dostępnych jest mnóstwo terminów przez cały lipiec.

Wakacje w pełnym słońcu. Rodos z all inclusive od 1754 zł

Wyloty do Grecji z Katowic, Warszawy i Gdańska (lipiec i sierpień). Hotel Meliton to kameralny obiekt, który może stanowić świetną bazę wypadową do zwiedzania wyspy. Miasto Rodos oddalone jest o ok. 20 km.

Wakacyjne przeloty do Alghero od 172 zł

Wylot na Sardynię z Warszawy. Dostępny jest tylko jeden bilet w tytułowej cenie, kolejne są droższe o 20 zł. Wielbiciele kąpieli morskich i słonecznych będą zachwyceni, to na tej wyspie znajdziecie wiele pięknych plaż.

Wakacje: 10 dni w luksusowym Hilton Barra Rio de Janeiro ze śniadaniami za 3085 zł

Wyloty do Brazylii z Warszawy. Cena 3085 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 128

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)