push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Berlina! Obserwuj #berlin

10-dniowy urlop w Brazylii w 4* hotelu ze śniadaniami przy plaży za 2373 zł

Wyloty do Ameryki Południowej z Berlina. Cena 2373 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

10-dniowy urlop w Brazylii w 5* hotelu ze śniadaniami za 2545 zł

Wyloty do Ameryki Południowej z Berlina. Cena 2545 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bardzo dobra cena za Majorkę: Letni 8-dniowy wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive za 1612 zł

Wylot do Hiszpanii z Berlina. Cena 1612 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby: 12 dni w Dominikanie w 4* hotelu z all inclusive od 3985 zł

Wyloty z Berlina. Cena od 3985 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Madera: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive nad oceanem za 1761 zł

Wyloty do Portugalii z Berlina. Cena 1761 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Egipt: Bardzo dobrze oceniany 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1199 zł. Bardzo dużo terminów

Wyloty do Afryki z Berlina od listopada 2020 do marca 2021 roku. Long Beach Resort znajduje się kilka kroków od Morza Czerwonego, akwenu słynącego z idealnych warunków do uprawiania sportów wodnych.

Hiszpania (Costa Brava): 4* hotel z wyżywieniem i kilka kroków od plaży od 1158 zł

Wyloty na Półwysep Iberyjski z Gdańska, Berlina, Katowic, Krakowa i Warszawy (Modlin). Europa Splash znajduje się w miejscowości Malgrat de Mar, kilkadziesiąt metrów od morza.

1 2 3 4 5 6 89

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)