push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Berlina! Obserwuj #berlin

Szczyt sezonu wakacyjnego na Rodos: 3* hotel z all inclusive od 1875 zł

Wyloty do Grecji z Berlina i Warszawy. Skorzystajcie z naszej propozycji i zaplanujcie wakacyjny urlop na wyspie słońca. Zakwaterowanie w hotelu średniej kategorii, położonym w miejscowości Faliraki.

Wypoczynek na Korfu: all inclusive w 3* hotelu z widokiem na pas startowy lotniska od 2589 zł

Wyloty do Grecji z 8 miast: Gdańska, Katowic, Krakowa Poznania, Warszawy, Wrocławia, Berlina oraz Wilna. Idealna propozycja dla miłośników awiacji: z balkonu będziecie mogli podziwiać startujące i lądujące na Korfu samoloty. Dodatkowo dostępny basen, restauracja all inclusive, 2 bary oraz lokalizacja niedaleko plaży.

Wypoczynek na Balearach: Majorka z all inclusive na 8 dni za 1482 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1482 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

13-dniowa podróż do Brazylii za 2790 zł. Loty i 4* hotel ze śniadaniami blisko Copacabany

Wyloty do Rio de Janeiro z Berlina. Cena 2790 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja: Bardzo tanie loty do Australii za 1649 zł!

Wylot do Perth z Berlina linią lotniczą Scoot. Świetna oferta na wspaniałą, niezapomnianą podróż na Antypody. Taka cena pojawia się niezwykle rzadko, dlatego nie warto za długo zwlekać z decyzją o zakupie biletów.

Wczasy na Rodos: all inclusive w 4* hotelu od 1330 zł

Wyloty do Grecji z Berlina, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Hotel Anavadia położony jest w odległości 700 metrów od plaży Kolymbia i oferuje restaurację, bar przekąskowy przy basenie oraz stół bilardowy.

Majówka na Majorce: 9 dni w 3* hotelu z all inclusive za 1287 zł

Wyloty do Hiszpanii z Berlina. Cena 1287 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 135

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)