push notifications Otrzymuj alerty o najlepszych ofertach last minute z Berlina! Obserwuj #berlin

Sylwester w Egipcie w 4* hotelu z all inclusive za 1706 zł

Wylot do Marsa Alam z Berlina. Cena 1706 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Okazja first minute: Podróż do Meksyku za 1735 zł!

Wyloty do Cancun z Berlina. Cena 1735 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wyspy Kanaryjskie: Tydzień na La Palmie w 3* hotelu kilka kroków od oceanu za 1118 zł

Wylot do Hiszpanii z Berlina. Cena 1118 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wypoczynek na Zanzibarze za 2465 zł. W cenie loty + 7 noclegów w hotelu przy plaży

Wylot na Zanzibar z Berlina. Cena 2465 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie przy plaży. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Najpiękniejsze plaże Kanarów czekają: Wakacje z all inclusive na Fuerteventurze za 2179 zł

Wylot do Hiszpanii z Berlina. Globales Costa Tropical oferuje basen, taras słoneczny, boisko wielofunkcyjne, siłownię, tenis stołowy i animacje.

Tanie loty do RPA (Kapsztad) od 1560 zł

Wyloty do Afryki z Berlina linią lotniczą TAP Portugal. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie jesienną podróż na południowy kraniec kontynentu. Dostępnych jest dużo terminów, możecie wybrać połączenia z długą przesiadką w Lizbonie.

Jesienna lub zimowa podróż na Wyspy Zielonego Przylądka za 1678 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Cena 1678 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Podglądanie samolotów i wypoczynek: Sint Maarten, 4* hotel przy plaży na 10 dni za 4008 zł

Wyloty na Karaiby z Berlina. Cena 4008 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

1 2 3 4 5 6 113

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)